PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

michał ze wsi 2 - Pon 11 Paź, 2010

A tu rzecz,którą każdy pank powinien w domu mieć.Dziś kupiłem nową.
zachariasz - Pon 11 Paź, 2010

michale ze wsi jak ci wychodzi ten bimber? z czego robisz? może i ja bym spróbował...
Biały - Pon 11 Paź, 2010

no panki, żeby było, że mamy wszyscy równo przejebane, to pochwalę się, że jutro zapierdalam od 8.00 do 20.15 bez przerwy i nie licząc dojazdów :wall:
Lolitta - Wto 12 Paź, 2010

a ja sobie wegetuje w rzeszoffie o zupkach chinskich, gorących kubkach i odgrzewanych pierogach. wykłady są fajne ale nudne, a ćwiczenia są fajne ale za długie :mrgreen:

ale w piąteczek wracam do naaaziiikaaaa ! :rotfl: nazik: :*

ale ładna pogoda... a zaraz na matme idę siedzieć, a wykładać bedzie miły pan prof. Pupka :bananik:

Surmen - Wto 12 Paź, 2010

lolita, na uniwerku ? czy polibuda ?
BadMotherfucker - Wto 12 Paź, 2010

W CKU w Wyszkowie wykłady z historii prowadzi prof. Adam Mickiewicz :cool:
Tak nawiązując ...

hogata - Wto 12 Paź, 2010

z cyklu pomarudźmy na życie,politykę i kierowców autobusowych: prawie codziennie rano wsiadam do tego samego autobusu,prawie codziennie nim wracam by jechać nim potem do centrum po południu czy wieczorem JESZCZE RAZ i prawie zawsze jest TEN SAM kierowca który ZAWSZE każe mi pokazywać mój MIESIĘCZNY bilet skutkiem czego szukam go jak popierdolona.a jeśli przejdę obok nie okazawszy go lub zrobiwszy to przelotem prawie zawsze kończy się to jego marudzeniem na mą osobę.nosz kurwa zna już chyba dane z tego biletu na pamięć ale do sprawdzania innych ludzi jakoś się zgred nie kwapi tylko do mnie zawsze ma zawsze ale.widzi go kurwa parę razy na dzień i o co się zgred pluje ??? no o co :?:
BadMotherfucker - Wto 12 Paź, 2010

<komplementy mode ON> - może ładnie wyszłaś na zdjęciu i napatrzeć się nie może :?: :roll:
Starość nie radość, młodość nie wieczność - uważaj czasem wieczorami na ciemniejsze zaułki w swojej okolicy :old:

hogata - Wto 12 Paź, 2010

od kiedy bilet miesięczny to dokument ze zdjęciem ? :razz: on jest po prostu za stary, za upierdliwy i za marudny na bycie zbokolem.choć raz na jakiś czas wybiera sobie niewinną ofiarę do dręczenia.jak ktoś śpi w busie to drze jape,jak ktoś pyta o trasę drze jape,jak jakaś staruszka nie potrafi w ekspresowym tempie wsiąść do jego piekielnej machiny bo jest kurwa stara i chora,co robi?-drze jape. wkurwia mnie koleś choć prawie go nie znam
michał ze wsi 2 - Wto 12 Paź, 2010

zachariasz napisał/a:
michale ze wsi jak ci wychodzi ten bimber? z czego robisz? może i ja bym spróbował...

Krystalicznie czysty sekret mnicha. :lol: Miałem okazję kosztować serbskiej śliwowicy,jakiejś wódki gruszkowej czy whiski za drogie pieniądze,ale mój wyrób nie odbiega smakiem od tamtych,ba zwykle mi się nie chce ale potrafię poprawić znacznie ten smak przez podwójne "filtrowanie" czy dodatki.Na pewno sam powinieneś spróbować,na początek wystarczy ci czajnik z gwizdkiem i chłodniczka.Szklana jest najlepsza,wypraktykowane,chłodziłem rozmaicie,spirala miedziana we wodzie,z braku laku kiedyś wykorzystaliśmy rurki miedziane{hydrauliczne},łącząc w 8 metrowy kawałek chłodzony na bieżąco śniegiem i też leciało. :lol:

zachariasz - Wto 12 Paź, 2010

hogata napisał/a:
od kiedy bilet miesięczny to dokument ze zdjęciem ? :razz: on jest po prostu za stary, za upierdliwy i za marudny na bycie zbokolem.choć raz na jakiś czas wybiera sobie niewinną ofiarę do dręczenia.jak ktoś śpi w busie to drze jape,jak ktoś pyta o trasę drze jape,jak jakaś staruszka nie potrafi w ekspresowym tempie wsiąść do jego piekielnej machiny bo jest kurwa stara i chora,co robi?-drze jape. wkurwia mnie koleś choć prawie go nie znam


Propo spania w autobusie to dzisiaj babci w się coś przyśniło złego i krzyczała na cały autobus :lol:

PS. Ja mam podobnie w Mpk że zawsze tylko do mnie się pruje :/ może dziwnie wyglądam :?: :razz:

Lolitta - Śro 13 Paź, 2010

Surmen: polibuda :mrgreen:

Zaraz mykam na zajęcia z kresek :hmm:

suchy693 - Śro 13 Paź, 2010

w kwesti autobusu mam rover i sram na scisk ale............zima idzie i pewnie znowu zmuszony bede jezdzic nim ,szlaggggggggggggggggggggggggg :>
slayr - Śro 13 Paź, 2010

A w kwestii wykładowców, mój znajomy na wojskowej akademii technicznej w wawie do niedawna był kształcony przez... KAPITANA BOMBĘ! (Teraz jest majorem. ;) )
Zigi - Śro 13 Paź, 2010

A jaką miał ocene z karabina w dupe?
Lolitta - Śro 13 Paź, 2010

no, i pierwsze studenckie 5,0 jest ! :mrgreen:
suchy693 - Czw 14 Paź, 2010

nazik napisał/a:
Kurwaaaaaaaaaaaaajakienudyzajebane :punk:
To spróbuj zamek z zapałek ułozyc sobie ,pomaga :old:
suchy693 - Czw 14 Paź, 2010

nazik napisał/a:
Mam zapalniczkę :hmm:
no to masz problem chlopie :razz:
Arbuz - Pią 15 Paź, 2010

nie chcialbym wyjsc na chuja, ale nie mogles jej zrobic w tygodniu, zamiast teraz biadolic? :>
mqrcin - Pią 15 Paź, 2010

Lolitta napisał/a:
Surmen: polibuda :mrgreen:

Zaraz mykam na zajęcia z kresek :hmm:


no Lolita a jaki kierunek MDZ moze?

hogata - Pią 15 Paź, 2010

ja to pierdole.zostaje lesbijką albo idę do zakonu. szatańskie nasienie,ciecie malinowe :punk: :punk: :punk:
Mecenas - Sob 16 Paź, 2010

kurwa nie mogę spać, a o 6 trzeba wstawać :evil:
suchy693 - Sob 16 Paź, 2010

POWIEM ZIMNO kurcze a ja w trampkach zapierdalam :razz: :razz: :razz: :sad:
mqrcin - Sob 16 Paź, 2010

powiedzcie mi czy zycie nie jest pojebane w srode pochowalem kuzyna 25 lat zabil sie na motorze a zgina bo kask przecia mu tetnice szyjna
wawrzon - Sob 16 Paź, 2010

Dlatego ja nie wsiadam nawet na skutery :) Od zawsze się bałem tych dwókołowych chujowych maszyn.



---
dziś sobota - wracam na dzień na wiochę. Bar halny, remiza, wódka, halny, wódka, dyskoteka w halnym, remiza, gleba. jak ja lubię wracać na wieś i spotkać starych kumpli których się trochę nie widziało.


:cancan: :cancan: :cancan:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group