PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

ko0niu - Pią 27 Sie, 2010

prosze :*
SantaClaus - Pią 27 Sie, 2010

Kto mi powie gdzie dostane jakies starsze plyty the vibrators?
ko0niu - Pią 27 Sie, 2010

http://cgi.ebay.com/Pure-...=item2308368b7e nie wiem czy da się taniej zią

http://cgi.ebay.com/V2-Bo...=item5d2aaceeb4 tu już cię wyjdzie drożej ale jak policzysz że to za dwie to masz jedną płytę za jakieś 35 zł więc uczciwie w sumie

Trójkę dostaniesz tylko na winylu, nie byłbym pewien czy wyszła na CD bo nigdy nie interesowałem się kupnem tej pozycji.

mqrcin - Pią 27 Sie, 2010

a kupowal ktos zwas cos na ebayu ? mozna zaplacic normalnie przelewem z konta zlotowkowego?
100% Hate - Pią 27 Sie, 2010

Większość sprzedawców na ebayu preferuje paypal np. na angielskim ebayu bardzo często jest to jedyna forma płatności dostępna dla klientów spoza uk.

Najlepiej załóż sobie konto na paypal i płać normalnie za pomocą karty. Możesz też przelać kasę z konta na swoje konto w paypal i z niego będą ściągać środki za transakcje.

To zdecydowanie lepsze, niż robienie przelewów bezpośrednio z konta, bo kasa jest na koncie sprzedawcy praktycznie od razu po dokonaniu płatności. Poza tym paypal chroni cię przed nieuczciwymi sprzedawcami, dając gwarancję zwrotu kasy.

ko0niu - Pią 27 Sie, 2010

Kolega dobrze prawi. Paypal jest 100% uczciwy i masz spokojną głowę i przesyłkę szybciej bo nie czekasz na zaksięgowanie kasy na koncie sprzedawcy :)
mqrcin - Sob 28 Sie, 2010

ok dzieki za informacje
hogata - Sob 28 Sie, 2010

ale pogoda :sad:
Dzemu - Sob 28 Sie, 2010

Witam! ;) U mnie rowniez pogoda jest butelkowa, po nie wielkiej przerwie z doplywem internetu wrocilem. Mam kurwa, ciekawe na jak dlugo! Zna ktos moze sposob zeby jakos zrezygnowac z jebanej TP bez wiekszych kar.
hogata - Sob 28 Sie, 2010

ukryć się w puszczy białowieskiej
100% Hate - Sob 28 Sie, 2010

A ja właśnie wróciłem z grzybów - 22 prawdziwki. Ale będzie wyżera. :misiek:
ko0niu - Sob 28 Sie, 2010

nie zastanawiałbym się nawet pół minuty tylko zrobił zajebisty sos grzybowy ze świeżych grzybów :D :D PYCHA!
hogata - Sob 28 Sie, 2010

nie mówcie o grzybach.kumple też mieli dziś iść na grzyby któremi zajęlibyśmy się popołudniu.narobiłam sobie nadziei na wyżerkę a tu rano tak lunęło,że palca za drzwi się nie chce wystawiać :sad: pojedzone.
Dzemu - Sob 28 Sie, 2010

hogata widze ze mielismy podobne plany! mam nadzieje ze jutro w koncu uda mi sie wybrac na grzybki! w tygodniu nie ma jak! a u mnie nadal pada!
mqrcin - Sob 28 Sie, 2010

grzybów nie ma
suchy693 - Sob 28 Sie, 2010

mqrcin napisał/a:
grzybów nie ma
Chyba tylko jak ktos ma chujnie z grzybnią ,pogoda paskuda czekam na wyjazd na działeczke swoja pod Białowieżę poza tym nic sie nie dzieje ,nuda,nuda nawet wodixa nie ma z kim wypic dzis .Senny dzien beznamietny ,Gdzie tu punkrock???? :sad: :wall:
michał ze wsi 2 - Sob 28 Sie, 2010

nazik napisał/a:
Nudzi nam się:

Obrazek

... pijąc ukraińską wódkę :cancan:


Kolego tych spraw nie załatwia się wódką,skoro jesteś pewny,że to ta jedyna,z którą chciałbyś spędzić resztę życia to oświadcz to jej w obecności jej matki i ożeń się. :lol: "Nie taki diabeł straszny jak go malują" :lol:

ameb-x - Sob 28 Sie, 2010

mam nowa robote i nawet daje rade, ale kurwa, mam cale rece pociete i w drzazgach
ko0niu - Sob 28 Sie, 2010

jeśli napisałem dziś coś co kwalifikuje się pod ostrzeżenie/bana przepraszam, jestem pijany :glupek:
BadMotherfucker - Nie 29 Sie, 2010

nazik napisał/a:
Nudzi nam się:

Obrazek

... pijąc ukraińską wódkę :cancan:


Jasz pierdolę :mrgreen:
Pełen profesjonalizm - fantastyczna kreska, dobre wypełnienie, pomysł i te żywe kolory, jeśli kiedyś będę chciał mieć ze swoją żoną pamiątkowy obraz to napewno się do was zgłoszę

Tymczasem idźcie spać bo nazik już z kija strzela na samą myśl ... o ukraińskiej wódce

Lolitta - Nie 29 Sie, 2010

Wczoraj fazy piękne mieliśmy z naziolem. Może wrzucimy później jakieś inne nasze 'dzieła' :bananik:

Czy od wódki może boleć brzuch? Pół nocy nie spałam :/

A nazik jeszcze śpi...

mqrcin - Nie 29 Sie, 2010

Cytat:
Czy od wódki może boleć brzuch


nie możliwe WÓDKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO :old:

BadMotherfucker - Nie 29 Sie, 2010

Najlepsza na kaca :bananik:
Zwierz@k - Nie 29 Sie, 2010

byłem wczoraj na gigu, ominąwszy dwie pierwsze kapele stwierdzam że anti dread jest coraz lepszy i rozjebał wczoraj system.
Obczaiłem też solowy projekt Harcerza z Analogsów, który złośliwi zdążyli już nazwać... Wiśnialogs :mrgreen: oczywiście z racji składu - Harcerz - wokal, Piguła - bas, Juras z Analogsów - perka, Kuba z Analogsów - gitara i do tego Wiśnia z Beri Beri na gitarze :bananik:
Po wszystkich pankowych kapelach występowały składy Hip hopowe - Tony Jazzu i Sobota.
Usłyszeć Tonego Jazzu rapującego do kawałka Freaksów = bezcenne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

suchy693 - Nie 29 Sie, 2010

U mnie pada deszcz i co za tym idzie wystapił spadek cisnienia na jakiekolwiek wyjscie na dwór .Niedziela = nuda ,nikogo nie ma na miescie ,wszyscy chyba na obiadkach u mamy .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group