PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

Dev - Śro 12 Sie, 2009

wróciłam dziś z leżajska, poznałam fantastycznych ludzi i spędziłam niezapomniany czas. aż ciężko wracać do codzienności..

Cytat:
A co sie dzieje sie z Devcia? Tez wyjechala do Rumunii


cykuś tęsknił za mną :o :D swoją drogą niezła telepatia.

piotruś - Śro 12 Sie, 2009

Devotka napisał/a:
wróciłam dziś z leżajska, poznałam fantastycznych ludzi i spędziłam niezapomniany czas. aż ciężko wracać do codzienności..


hmm... a ja Cie chyba dzisiaj widziałem tam, tylko nie mogłem skojarzyć skąd Cie znam :P

w Lezajsku są fajni ludzie?:D

cykcyk - Czw 13 Sie, 2009

Devotka napisał/a:
wróciłam dziś z leżajska, poznałam fantastycznych ludzi i spędziłam niezapomniany czas. aż ciężko wracać do codzienności..


Mialem identycznie po Warheadzie.


Devotka napisał/a:
cykuś tęsknił za mną :o :D swoją drogą niezła telepatia.

:kiss:

rozwal - Czw 13 Sie, 2009

no ja jestem ciekaw rysiowych opowiesci 8)
Dev - Czw 13 Sie, 2009

piotruś napisał/a:
a ja Cie chyba dzisiaj widziałem tam

to tylko przed południem i w okolicy Lidla koło ZSL, zgadza się? :wink:

piotruś napisał/a:
w Lezajsku są fajni ludzie?

trudno powiedzieć, bo ja przebywałam z ludźmi raczej spoza Leżajska. ale za to przekonałam się do browara Leżajsk - naprawdę dobre piwo :)

Pani Ka - Czw 13 Sie, 2009

O,cześć Dev :)
Wie ktoś,czy da się w jakiś cudowny sposób przyśpieszyć wyrobienie paszportu?

Marguz - Pią 14 Sie, 2009

Devotka napisał/a:
ale za to przekonałam się do browara Leżajsk - naprawdę dobre piwo

powiedz to nazikowi, który pije tatrę :|

Czarny! - Pią 14 Sie, 2009

Lech pils - smak wczorajszego wieczoru....i znowu kurwa spałem 4h i siedzę od rana w pracy...
Ledwo kontaktuje ;O

Dev - Pią 14 Sie, 2009

Pani Ka napisał/a:
O,cześć Dev

Cześć :wink:
Cytat:
powiedz to nazikowi, który pije tatrę

może jest różnica cenowa? nie wiem, nie znam się, Tatry nie pijam :)

ko0niu - Pią 14 Sie, 2009

Czarny! napisał/a:
Lech pils - smak wczorajszego wieczoru....i znowu kurwa spałem 4h i siedzę od rana w pracy...
Ledwo kontaktuje ;O


Kurwa Czarny twoja praca polega na gg i forum. Ja bym nie narzekał, jedyne czego tam NIE MOŻESZ robić to spać. A i tego nie jestem do końca pewien. :lol:

magdalenik - Pią 14 Sie, 2009

ko0niu napisał/a:
Kurwa Czarny twoja praca polega na gg i forum.

to tak jak hans :lol:

plus telefon oczywiscie :wink:

piotruś - Pią 14 Sie, 2009

Devotka napisał/a:
to tylko przed południem i w okolicy Lidla koło ZSL, zgadza się? :wink:

dokładnie wlasnie tam :)

Devotka napisał/a:
ale za to przekonałam się do browara Leżajsk - naprawdę dobre piwo :)

co racja to racja :D

Czarny! - Pią 14 Sie, 2009

ko0niu napisał/a:
Czarny! napisał/a:
Lech pils - smak wczorajszego wieczoru....i znowu kurwa spałem 4h i siedzę od rana w pracy...
Ledwo kontaktuje ;O


Kurwa Czarny twoja praca polega na gg i forum. Ja bym nie narzekał, jedyne czego tam NIE MOŻESZ robić to spać. A i tego nie jestem do końca pewien. :lol:


Koniu nie pierdol, żeś piękny... ostatnio się wiele zmieniło...
muszę się zhańbić pracą ;/ :D :D:D:D
Ale jutro wolne, a dziś szukam najlepszej opcji na zajebeczkę ;d

Mecenas - Pią 14 Sie, 2009

ale jestem master, przez tydzień męczyłem się z konfiguracją sioeci bezkablowej, ale w końcu uruchomiłem ustrojstwo :D
i znowu mogę trollować z domu 8)

Czarny! - Sob 15 Sie, 2009

Tak z innej beczki.
Jak ktoś widział film Kac Vegas... Jest tam jeden koleś, z głównych bohaterów, który wygląda tak, jak będzie wyglądał i zachowywał się Wawrzonza kilka lat ;)

Kamyla - Sob 15 Sie, 2009

a jak ktoś jeszcze nie widział, to jak będzie oglądał nie będzie musiał się długo głowić kto gra w tym filmie Wawrzona:D
Czarny! - Sob 15 Sie, 2009

Nawet Koniu zgadł od razu !
Grubas 2 - Nie 16 Sie, 2009

Dzień dobry!Obiecuję,że nie bedę obrażał innych użytkowników i będę wypowiadał się tylko na dane tematy :lol: Więc kurwa mogę być moderatorem? :twisted:

Wasz szczerze oddany
GRUBAS

ko0niu - Nie 16 Sie, 2009

http://img43.imageshack.u...0/z6929655x.jpg
Foxy 68 - Nie 16 Sie, 2009

Grubas 2 napisał/a:
Dzień dobry!Obiecuję,że nie bedę obrażał innych użytkowników i będę wypowiadał się tylko na dane tematy Więc kurwa mogę być moderatorem?

Joł ziom! :mrgreen:

QkiZ - Pon 17 Sie, 2009

ko0niu napisał/a:
http://img43.imageshack.us/img43/4350/z6929655x.jpg

Ręce opadają od tych idiotów. Miałem pójść specjalnie pod koncert Madonny aby zobaczyć ten folklor i strzelić kilka fotek. Ale wolałem się wódki z rodziną napić. Dla co niektórych polska dalej tkwi w mentalnym średniowieczu.

rozwal - Pon 17 Sie, 2009

Grubas 2 napisał/a:
Dzień dobry!Obiecuję,że nie bedę obrażał innych użytkowników i będę wypowiadał się tylko na dane tematy :lol: Więc kurwa mogę być moderatorem? :twisted:

Wasz szczerze oddany
GRUBAS
ja proponuje admina od razu, co sie bedziesz rozdrabnial 8) :wink:
Grubas 2 - Pon 17 Sie, 2009

Ahoj przygodo!!!Niech będzie admin,wreszcie będę się mógł zemścić za to ostrzeżenie :wink: pozdro
Ryszard - Pon 17 Sie, 2009

ko0niu napisał/a:
Rychu wróci do cywilizowanego świata to pewnie sam najlepiej odpowie jak było z Rumunią. Jednakowoż nie podróżował sam z własnej woli, jak do mnie dzwonił to był trochę smutny bądź zmęczony i mówił że sypia od paru dni na dworcach kolejowych w różnych krajach. :lol:


Kamyla napisał/a:
On myśli, że znajomi po prostu wyjechali a pewnie porwały ich jakieś Rumuny...na Ryśka spojrzeli i nawet go nie chcieli to teraz smutny chodzi.
Kaczma widział tych jego Rumuńskich kompanów nie dziwne, że Rysiu tak skończył :)


Się osrałem ze śmiechu :lol: :lol: :lol:

Cośtam napiszę potem, ale wolałbym opowiadać przy piwie i na żywo i jak trochę odpocznę. Nie jechałem sam, a ze znajomymi trzema, na wegrzech sie rozdzielilismy na dwie dwójki a ze Słowacji wracałem sam.
Koniu trochę racji ma, trzy kolejne noclegi: park/opuszczona budowa (Rumunia), paka tira (Węgry), dworzec (Słowacja).
Generalnie wyprawa naprawdę konkret, warto było. Wielkie dzięki dla Magdy i Hansa za nocleg. I więcej nie nazwę cyganów Rumunami.


Devotka napisał/a:
wróciłam dziś z leżajska, poznałam fantastycznych ludzi i spędziłam niezapomniany czas. aż ciężko wracać do codzienności..

Ej, kurwa, siedziałem kilka dni teraz w Przemyśli i nawet miałem się wybrać Leżajska. Szkoda żeśmy się nie zgadali.

piotruś - Pon 17 Sie, 2009

nazik napisał/a:
3 dni melanżu, Lolitta mnie rzuciła i mam iść do pracy.

widziałem Cie, pijacka mordo, w Ustrzykach ale nie chciało mi sie wstawać i podejśc do Ciebie :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group