PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

magdalenik - Czw 21 Maj, 2009

heroina napisał/a:
wole nie myśleć o sobotnim poranku

o niedzielni poranek sie radze martwic :D w pt zamierzam was zagnac do domu grzecznie o 22 :mrgreen:
ja na kacu i niewyspana po prostu nie ruszam sie z lozka, chyba ze do lodowki po piwo, a taki scenariusz na sb poranek = liiiiiipa :mrgreen:
wiec bedziecie musieli mi wybaczyc, ale porzadnego kaca gwarantuje dopiero na niedziele :P

poza tym, heroino. z tego co pamietam ty pijasz jakis mikro ilosci. a na kaca trzeba...zasluzyc :D :wink:

Ryszard - Czw 21 Maj, 2009

chyba zapominasz, że czeka nas dłuuuga jazda pociągiem ;-)
to się nie może dobrze skończyć

--
a w niedzielę to wstępnie trzeba rano wstać, iść na dworzec i jechać w Gorce. ale to bardzo wstępnie ;-)

magdalenik - Czw 21 Maj, 2009

wstepnie ostrzegam - sproooobuj mnie obudzic w niedziele!!!! :evil: :lol: :wink:


poza tym nie wiem czy mowilam, nocleg u przybysza...hmmm...przestal funkcjonowac, wiec spicie u mnie wszyscy :mrgreen: ok? :P

wam tez gg nie dziala? :? czy tylko ja mam ten problem :?

Pani Ka - Czw 21 Maj, 2009

magdalenik napisał/a:
wam tez gg nie dziala? czy tylko ja mam ten problem

Mi też nie działa.
Jak nie pójdę zaraz spać to chyba komuś zrobię krzywdę,nosi mnie strasznie. :?

rozwal - Czw 21 Maj, 2009

udanego koncertu tam w krakowie magda! szkoda, ze nie moge wpasc :/

ryszard: toc takie rozmow sa najlepsze 8)

ka: a to czemu?

Ryszard - Czw 21 Maj, 2009

ogólnopolska awaria. czasem czytanie tych przebrzydłych serwisów informacyjnych się przydaje, serio ;-)
Biały - Czw 21 Maj, 2009

jebane gadu, ciągle się pierdoli.
heroina - Czw 21 Maj, 2009

mnie dzisiaj mordowało po 5 wczorajszych warkach :?
nie mam pojęcia od czego to zależy bo czasem mogę tankować do oporu i jestem jak młody bóg a czasem po małej ilości jest dupa.

z okazji kaca porzygałam się na przystanku pełnym ludzi i przeraziłam się obojętnością świata. nikt mnie kurwa nie zapytał czy nic mi poważnego nie jest :?

ale zaliczyłam tez dobry uczynek z okazji kaca i poszłam zapłacić gujowi mandat za jazdę bez biletu. i zwymiotowałam do doniczki w obecności wrednych bab z mpk 8) :lol:

Mecenas - Czw 21 Maj, 2009

kurwa mnie dzis właśnie złapali na jeździe bez bletu, raz na ruski rok nie kupie se biletu i akuarat wtedy musi byc kontrola :evil:
Ryszard - Czw 21 Maj, 2009

no pacz, a ja od jakiś pięciu lat nie kupuję. raz dostałem mandat to napisałem jakieś odwołanie i zapłaciłem tylko jego połowę :lol:
Mecenas - Czw 21 Maj, 2009

odwołanie też złozyłemale nie łudzę się że mi anuluja
rozwal - Pią 22 Maj, 2009

mi we wrocku dali mandat jakis czas temu, ale wypisali mi na adres akademika, w ktorym juz nie mieszkalem wowczas, wiec niech sobie powiadomienia wysylaja :P
Dev - Pią 22 Maj, 2009

ja też rzadko kiedy jeżdżę na bilecie, tj. na swoim :faja:
a co do dnia dzisiejszego to ja zamierzam zachować abstynencję, bo ostatnio to jakaś masakra była, nic nie pamiętam. ja się chętnie będę udzielać przy gotowaniu :mrgreen:
idę się zbierać :)

Zwierz@k - Pią 22 Maj, 2009

Devotka napisał/a:
może zrzucę dzisiejszego loda.


to nie będzie trudne :mrgreen:

wczoraj bł krejzolski dzień i krejzolska noc.
A dzis to juz chyba w ogole bedzie krejzi w chuj.
a poki co tako rzecze Wujek Zwierzak - Mate z trawą cytrynową jest zajebista

cykcyk - Pią 22 Maj, 2009

heroina napisał/a:
z okazji kaca porzygałam się na przystanku pełnym ludzi i przeraziłam się obojętnością świata. nikt mnie kurwa nie zapytał czy nic mi poważnego nie jest Confused


A Ty troszczysz sie o skacowanych orzygancow na przystankach? :)

kampfhundnr1 - Pią 22 Maj, 2009

Najlepiej jeszcze jakby ktoś setkę postawił. :mrgreen:
trake - Pią 22 Maj, 2009

Wrocław jest fajny. Kupiłem se dzisiaj płytę LD50 za 10 zł w MM w dominikańskiej :P
Pani Ka - Sob 23 Maj, 2009

Prawie całe forum pojechało do Krakowa,nastała cisza :wink:
Kaczma - Sob 23 Maj, 2009

niech sie chuje dobrze bawią ........:)
wawrzon - Nie 24 Maj, 2009

PEŁNA REWELACJA
ko0niu - Nie 24 Maj, 2009

Koniec opierdalania...w chuj pracy mam, nie mogę się do tego kurestwa zabrać. Może mi ktoś napisze esej na 1000 słów o tym czy akcent nadal jest wyznacznikiem klasy i statusu społecznego w brytyjskim społeczeństwie :?
Astiv - Nie 24 Maj, 2009

nazik napisał/a:
Piwa bym się napił.
:!: :!: :!:

ale dzis nie mam z kim ... :(

Mecenas - Nie 24 Maj, 2009

Cytat:
PEŁNA REWELACJA
:lol: :lol: :lol:
heroina - Pon 25 Maj, 2009

:lol: :lol: :lol:
ko0niu - Wto 26 Maj, 2009

O jak zajebiscie ze mi przypomniałeś z samego rana . Jednak uzależnienie od internetu objawiające się włączaniem komputera o 7 rano ma swoje plusy Oi! :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group