PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

gooy - Sob 26 Lip, 2008

eh szkoda, ze nie mam alabastrowianki na kaca :P
Turio - Nie 27 Lip, 2008

kurwa jebana w dupę padł mi odtwarzacz cd. nie mam pieniędzy na nowy, kurwa.
abominacja - Nie 27 Lip, 2008

zna ktoś jakąś fajną miejscówke w bieszczadach? nazik, lollitta, ktokolwiek? bo jedziemy tam w piatek we dwójke ale jeszcze nie mamy wybranego miejsca. szukamy jakiegoś pola namiotowego, ale najlepiej w jakimś niezbyt uczęszczanym miejscu. wiecie, takie romantyczne wakacje we dwojke itepe
Turio - Nie 27 Lip, 2008

byłem w Bieszczadach 2 razy jest zajebiście, generalnie można się tam rozbić gdziekolwiek i nie brakuje fajnych miejsc typu strumyk i dookoła piękne stare drzewa, tam jest tego tak dużo, że nie trzeba długo szukać. Tylko nie wiem jak jest ze zwierzakami, bo w przeciwieństwie do większości miejsc w naszym kraju, tam bywają dzikie zwierzęta z tego co opowiadali mi mieszkańcy.
Kamyla - Nie 27 Lip, 2008

Turio napisał/a:
Tylko nie wiem jak jest ze zwierzakami

znalazłby się tu taki który by znał odpowiedź na to pytanie 8)

abominacja - Nie 27 Lip, 2008

no tak, tylko, że my nie chcemy się rozbijać na dziko, najlepeij żeby to było jakieś pole z dostępem do prądu. dobra,szukamy czegoś ciągle...
Zwierz@k - Nie 27 Lip, 2008

Turio napisał/a:
nie wiem jak jest ze zwierzakami

zajebiście, wiadomka! :faja:

powróciwszy z Landsbergu - misja o kryptonimie najebka wypadła nad wyraz dobrze :) :faja:

Kamyla - Wto 29 Lip, 2008

Zdaję sobie sprawę z tego, że kotów jest dużo...ale czy ktoś (najlepiej z okolic Wrocławia) nie chciałby przygarnąć takiej małej czarnej kici? Ja nie mogę jej zatrzymać bo mój kot bardzo źle reaguje-gorzej od rodziców :cry:
http://img225.imageshack....pict0021wt0.jpg
http://img225.imageshack....pict0022bn2.jpg
http://img225.imageshack....pict0018cq5.jpg
http://img247.imageshack....pict0005nj1.jpg

Kacper - Wto 29 Lip, 2008

jaki słodki :roll: ........... ktoś wie ile coś takiego się gotuje?
Kamyla - Wto 29 Lip, 2008

w ch. długo :)
Marguz - Wto 29 Lip, 2008

abominacja napisał/a:
zna ktoś jakąś fajną miejscówke w bieszczadach? nazik, lollitta, ktokolwiek? bo jedziemy tam w piatek we dwójke ale jeszcze nie mamy wybranego miejsca. szukamy jakiegoś pola namiotowego, ale najlepiej w jakimś niezbyt uczęszczanym miejscu. wiecie, takie romantyczne wakacje we dwojke itepe



hmm ja znalazłem w sumie przez przypadek, na szlaku schronisko, z tego co pamiętam ceny były przystępne, widoki świetne, a ludzi brak praktycznie. Nie pamiętam nazwy, natomiast niedaleko Ustrzyk Dużych, wal do nazika na priv, tylko on gdzie zniknął, ale jak cchcesz to sie odezwij to nr telefonu do niego zapodam

abominacja - Wto 29 Lip, 2008

dzięki, my już sobie upatrzyliśmy coś w wetlinie
Infernal - Wto 29 Lip, 2008

Na 80% będę chodził z laską do której świruję od dłuższego czasu :D
rozwal - Wto 29 Lip, 2008

czemu na 80%? :?:

2:1 na 20% :twisted: :wink:

Infernal - Wto 29 Lip, 2008

Nie kracz :)
Vróbel - Śro 30 Lip, 2008

jutro do pracy :?
Painful_Hands - Śro 30 Lip, 2008

a czemu nie na 100%?
Vróbel - Śro 30 Lip, 2008

kiedys sie wyspie :?
Marguz - Śro 30 Lip, 2008

Vróbel napisał/a:
kiedys sie wyspie

tak jak ja, jak zdechniesz, ostatni dzień w pracy przed dłuższym weekendem, nareszcie, ale na wyspanie i tak liczyć nie mogę

Infernal - Śro 30 Lip, 2008

Czemu tak często pełno osób narzeka na koncerty The Analogs?
rozwal - Śro 30 Lip, 2008

ja nie narzekam 8)
ko0niu - Śro 30 Lip, 2008

Ja jak byłem na analach jak grali w kraku to było spoko i narzekać nie moge( z tym że większe wrażenie na mnie zrobiła niemiecka kapela razorquillz niz "gwiazda wieczoru"), chyba poprostu analogsów ktos chujowiej nagłosnił
buri - Śro 30 Lip, 2008

Infernal napisał/a:
Czemu tak często pełno osób narzeka na koncerty The Analogs?


nie narzekaja tylko malo wymagajacy

Vróbel - Śro 30 Lip, 2008

Cytat:
tak jak ja, jak zdechniesz, ostatni dzień w pracy przed dłuższym weekendem, nareszcie, ale na wyspanie i tak liczyć nie mogę



jutro sie wyspie ale i tak wszystko na huj bo kolejne 4 doby nie przespane :twisted: praga

Astiv - Śro 30 Lip, 2008

jak w Rybniku grali , to suppotry z nimiec pograly , weszli Analogsi i pod koniec pierwszej piosenki siadly korki , i pograne
na szczęście przepilem kase na bilet i bawilem sie na dworze :D
a jak robili powtórke to za malo info było i nie bylem...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group