PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - co sądzicie o muzyce TECHNO?

baka - Wto 12 Lut, 2008

"Od techno można z nudów zdechnąć" :idea:
prozac - Śro 13 Lut, 2008

punka napisał/a:
odmóżdżające umcy pumcy :? tylko sie nie fochac, no! Kazdy lubi to co lubi :D

kochana... bo nigdy nie słyszałaś prawdziwego techna <głaszcze>

;*

punka - Czw 14 Lut, 2008

A jakie jest true??? 8)
Aneta - Czw 14 Lut, 2008

prozac napisał/a:

kochana... bo nigdy nie słyszałaś prawdziwego techna <głaszcze>

;*


punka napisał/a:
...true??? 8)


:bad:

QkiZ - Pią 15 Lut, 2008

Zwierzak napisał/a:
bo rozdzielić tego na tyle gatunków co Qkiz w życiu bym nie potrafil

:D wcale mnie to nie dziwi.
Zwierzak napisał/a:
że to pewnie 1/10 tego szajsu.

to zależy jakie kto nazewnictwo użyje.
prozac napisał/a:
Fatboy Slim tworzy również breakbeat...

ni chuja nie słysze w tym breakbeat'u
Cytat:
Beastie Boys i breakbeat? hip hop old school jak już

:rotfl: synku ile masz lat :?: w takim razie nie za bardzo pamiętasz czasów grand masta flash. a myślisz że od czego się wziął rap i hiphop między innymi. http://techno.org/electronic-music-guide/
obejrzyj stronkę.
baka napisał/a:
"Od techno można z nudów zdechnąć"

od punkrock'a też momentami :P

Zwierz@k - Pią 15 Lut, 2008

QkiZ napisał/a:
Zwierzak napisał:
bo rozdzielić tego na tyle gatunków co Qkiz w życiu bym nie potrafil

Very Happy wcale mnie to nie dziwi.


mnie tez nie zważywszyna to ze mnie ta muzyka po prostu nie prekonuje/nudzi/wkurwia/etc.

prozac - Pią 15 Lut, 2008

:rotfl: synku ile masz lat :?: w takim razie nie za bardzo pamiętasz czasów grand masta flash. a myślisz że od czego się wziął rap i hiphop między innymi. http://techno.org/electronic-music-guide/
obejrzyj stronkę.


bo mnie za czasów Grand Master Flasha w planach nie było, aczkolwiek "The Message" często gości w moim playerze :P

ową stronke znam.. myślisz, że ameryke odkryłeś? \o/ mogę mówić do Ciebie kolumbie? :lol:

stary.. wikipediowskie treści, formólki z neta.. przeważnie mijają się z prawdą.. ilu ludziów tyle upiniów.. każdy ma swoją racje.. lepszą gorszą.. nie ma znaczenia.. obaj sobie nie przetłumaczymy..

peace! :*

btw http://pl.wikipedia.org/wiki/Breakbeat
http://pl.wikipedia.org/wiki/Big_beat

tutaj masz dwie tezy z wikipedi.. nie zawszę prawdę piszą aczkolwiek to można potwierdzić na discogs.. a z przewodnika di.fm mogłeś chyba źle odczytać przesłanie :D

legend* - Pią 15 Lut, 2008

stanowczo obstaje za gitarami i darciem ryja
QkiZ - Sob 16 Lut, 2008

zwierzak napisał/a:
mnie tez nie zważywszyna to ze mnie ta muzyka po prostu nie prekonuje/nudzi/wkurwia/etc.

generalnie nie o to mi chodziło. tak se czasem myśle, że jestem jednym w mieście który słucha takiej muzy. inaczej były by imprezy tego typu. a tu lipa.
prozak napisał/a:
ową stronke znam.. myślisz, że ameryke odkryłeś? \o/ mogę mówić do Ciebie kolumbie?

ameryki nie ale a tyle wiem, że fatboj ma nie wiele wspólnego z breakbeat'em...
nie muszę czytać wikipedii, di.fm, discogs, last.fm aby rozróżniać gatunki, które słucham od lat i wiem jak ewoluowały.
prozak napisał/a:
a z przewodnika di.fm mogłeś chyba źle odczytać przesłanie

to tam jest jakieś przesłanie :?: :? autora strony można posądzać o stronniczość, ale jeśli chodzi o gatunki i co od czego pochodzi o rozpracował to moim zdaniem bardzo dobrze.

Oleczek16 - Śro 27 Lut, 2008

Kamyla napisał/a:
Techno to takie rycie bani ostatnio siedziałam z koleżanka na przystanku a tam mamusia z wózkiem i małym chłopcem, trzymał w ręce telefon a mamusia (w fioletowej futrzanej czapeczce) puściła mu jakąś techniawe....i to biedne dziecko już tak niepokojąco główką zaczęło ruszać...strasznie było mi szkoda xD
eeeh, to jeszcze nic ;) ludzie potrafią w tramwaju czy autobusie na całą parę puścić takie typowe techno, to raz myslałem, że facetowi łeb o kasownik rozbiję...;/ osobiście nigdy mi to nie podchodziło i nie mam nic do tego, że ktoś chce tego słuchać, ale żeby tak na cały regulator w autobusie? :roll: tego nigdy nie będę tolerować
QkiZ - Śro 27 Lut, 2008

se włączy komórkę z jakimś syfem i wszyscy tego muszą słuchać. jak se chce posłuchać niech se zarzuci to na mp3, a nie publicznie :P
mqrcin - Śro 27 Lut, 2008

tu jest lepiej bo arabski hip hop musze w metrze sluchac
Oleczek16 - Czw 28 Lut, 2008

heh, techno przy kanikułach to jest malenstwo :P to dopiero mrozi krew w żyłach
Mecenas - Czw 28 Lut, 2008

a propos kanikuł to ostatnio słyzałem ten hicoir wpierdalając bułę w macdonaldzie 8)
Oleczek16 - Pią 29 Lut, 2008

eeee....nawet tam? :P ja tam nigdy nie jadłem w McDonaldzie więc nie wiem co tam można spotkać, w każdym razie chyba nie ma miejsca gdzie jakiś technozjeb nie przyszedłby puszczając coś obrzydliwego na cały regulator :?
Anonymous - Pią 29 Lut, 2008

Oleczek16 napisał/a:
nie ma miejsca gdzie jakiś technozjeb nie przyszedłby puszczając coś obrzydliwego na cały regulator

Jest nie jedno: Filharmonia Narodowa,muzeum,Kościół,cmentarz,koncerty punk/oi/ska/hc/chujwieco,mój dom ( :lol: ) (...) wymieniać dalej?? ;)

Oleczek16 - Pią 29 Lut, 2008

co do kościoła i cmentarza to jednak miałbym wątpliwości, szczególnie u nas na osiedlu ;) a do Twojego domu to też w każdym momencie może to dotrzeć przez otwarte okno, ale ja mam na nich swoje sposoby :)
Anonymous - Pią 29 Lut, 2008

Oleczek16 napisał/a:
co do kościoła i cmentarza to jednak miałbym wątpliwości, szczególnie u nas na osiedlu

To fajne masz osiedle :wink:

Oleczek16 napisał/a:
a do Twojego domu to też w każdym momencie może to dotrzeć przez otwarte okno

Również mam na to swoje sposoby ;) Nie chodzi o nie otwieranie okien :wink:

Zwierz@k - Pią 29 Lut, 2008

Oleczek16 napisał/a:
co do kościoła i cmentarza to jednak miałbym wątpliwości, szczególnie u nas na osiedlu

Z dąbia jesteś ???:lol: :lol: :lol:

Stanzberg - Pią 29 Lut, 2008

legend* napisał/a:
obstaje za gitarami i darciem ryja
TRUE.
Oleczek16 - Pią 29 Lut, 2008

Zwierz@k napisał/a:
Oleczek16 napisał/a:
co do kościoła i cmentarza to jednak miałbym wątpliwości, szczególnie u nas na osiedlu

Z dąbia jesteś ???:lol: :lol: :lol:



skąd wiedziałeś? :shock:

Zwierz@k - Pią 29 Lut, 2008

Oleczek16 napisał/a:
Zwierz@k napisał:
Oleczek16 napisał:
co do kościoła i cmentarza to jednak miałbym wątpliwości, szczególnie u nas na osiedlu

Z dąbia jesteś ???Laughing Laughing Laughing



skąd wiedziałeś? Shocked

Bo to już jest Azja i takie rzeczy mogą dziać się tylko tam, albo na Niebie, ew. parkowej :lol:

Oleczek16 - Pią 29 Lut, 2008

no to ja nie wiedziałem, że nasze osiedle takie popularne :P jak tylko będę mógł to spierdalam stamtąd bo to co się u nas dzieje to na kanałach przyrodniczych powinni pokazywać :P
Kaczma - Pią 29 Lut, 2008

Oleczek16 napisał/a:
co do kościoła i cmentarza to jednak miałbym wątpliwości

dorzuciłbym muzeum jeszcze

magdalenik - Pią 29 Lut, 2008

Prozac napisał/a:
http://techno.org/electronic-music-guide/

znam ta strone od dawna.jest zajebista.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group