PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - co sądzicie o muzyce TECHNO?

kati - Pią 20 Sie, 2010

Kazdy ma swoj gust muzyczny, tyle ze ja nie wiem jak mozna słuchac czegos takiego!
To nie ma zadnego przesłania tylko "bum, bum" naprawde nie ma co :wall:

Aneta - Pią 20 Sie, 2010

no tak, tak,,,




:strach:

hogata - Sob 21 Sie, 2010

to zależy co kto rozumie pod słowem techno,bo wielu kojarzy to z całą elektroniką która jest jednak ambitniejsza od komercyjnego "bum bum eksplozja bum bum eksplozja". w sumie goa trance wydaje się bardzo ocierające o techniawkę ale oni to usprawiedliwiają tym,że niby to odbicie ich wizji po kwasie :roll: generalnie to,że ktos słucha tandentego,komercyjnego techno to znaczy,że po prostu jest mało dojrzały muzycznie i przyjemność sprawia mu sam prosty,wyeksponowany rytm odwołujący sie już do prymitywizmu praczłowieka i nieskomplikowane harmonie.wyższych potrzeb na tym etapie rozwoju muzycznego po prostu nie odczuwa.ale ja na przykład bardzo lubię ambient i pochodne ,szczególnie podparte tekstami learego czy tatusia lsd :mrgreen: to naprawdę kawał dobrej muzyki.dlatego skreślanie z góry elektroniki to buractwo zwyczajne.
QkiZ - Sob 21 Sie, 2010

Dokładnie kurwa, dokładnie. Sam bym tego lepiej nie ujął ;-)
BadMotherfucker - Nie 22 Sie, 2010

Ja w ogóle mam popierdolony gust więc pewnie nie jestem dobrym na prowadzenie statystyk, ale co tam - około 70% muzyki którą słucham jest pochodzenia elektronicznego.
BigBeat'y, breakbeat'y, dub'y, lunge, chillout - zakres jest szeroki
I nikt kto uważa się za osobę dojrzałą i ambitną muzycznie nie wmówi mi że nie słucha muzyki elektronicznej :dupa:
Tylko że temat jest o muzyce techno? Nie lubimy ...

suchy693 - Nie 22 Sie, 2010

TECHNO typu umcyumcy zbiera mi się na :zygi: ale ......duby,chillouty,jungle sa wporzo np DUB PISTOLS,ST.GERMAIN,FUNDAMENTAL,LETFIELD itd.No cóz nie samym panxrokiem człek przeciez zyje jesli chodzi o muzykę zawarta w glowie :cancan:
Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012

Z Techno słucham tylko "The Prodigy". Ogólnie jak to powiedział Marian Paździoch "Od techno można z nudów zdechnąć" :jupi:
QkiZ - Czw 23 Lut, 2012

Tyle że Prodigy to nie do końca tekno.
Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012

QkiZ napisał/a:
Tyle że Prodigy to nie do końca tekno.

Techno, rave, elektronika. Jeden chuj :)

BadMotherfucker - Czw 23 Lut, 2012

Oi! Kuba napisał/a:
Techno, rave, elektronika. Jeden chuj :)


Umrzyj kurwa :ziew:

Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012

BadMotherfucker napisał/a:
Umrzyj kurwa :ziew:

O co ci tym razem chodzi człowieku?

zachariasz - Czw 23 Lut, 2012

Chyba o ten Endyburg.... :shock:
Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012

zachariasz napisał/a:
Chyba o ten Endyburg.... :shock:

Co z nim nie tak? Masz coś do Edynburgu?

Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012

Chodzę tam do szkoły jak już chciałbyś wiedzieć.
zachariasz - Czw 23 Lut, 2012

To sobie popraw w profilu... ja tam w UK nie byłem ale wiem że tak się tego nie pisze.
Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012

zachariasz napisał/a:
To sobie popraw w profilu... ja tam w UK nie byłem ale wiem że tak się tego nie pisze.

O kurwa "n" zjadłem :D Dzięki, że mi powiedziałeś.

bladaczka - Pon 27 Lut, 2012

Oi! Kuba napisał/a:
Masz coś do Edynburgu?
jp 100 pro
Oi! Kuba napisał/a:

Techno, rave, elektronika. Jeden chuj
otóż nie jest tak.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group