PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - co sądzicie o muzyce TECHNO?

prozac - Pią 08 Lut, 2008
Temat postu: co sądzicie o muzyce TECHNO?
zapraszam do dyskusji, ja wam chętnie opowiem o tej muzyce. Szacuję, że pojawią się komentarze typu "pierdolona era techno" "zwykłe umcy umcy" etc..

95% społeczności nigdy nie słyszało muzyki techno...
"umcy umcy" to tylko stereotyp, tak samo jak: że od was śmierdzi :D
muzyki techno nigdy nie grano na vivie czy mtv...
białe rękawiczki, gwizdki, żel we włosach, kabany po koksach, różowe lalunie... to VIXA nie techno... my też z tym walczymy...

review - Pią 08 Lut, 2008

sluchałem techno i słucham z wieloma domieszkami np.Jungle,nie znam sie na tej muzyce ale jak wyzej to nie jest muzyka z vivy wiele kapel punkowych zaczeło tez robic techno i w miare dobrze im wychodzi
rozwal - Pią 08 Lut, 2008

ja lubie drum'n'bassy i moge potanczyc do house, a na techno to sie nie znam w ogole :)
magdalenik - Pią 08 Lut, 2008

ja tez drum'n'base sobie lubie :D

a techno...takie cus jak dj tiesto kojarze...poza tym na kompie mam kilku innych przedstawicieli,bo moj ukochany tego slucha-nie przy mnie na szczescie.
czasem ktos mnie probuje do techno przekonac,ale srednio mu to wychodzi.nie jest to kwestia zadnych uprzedzen-po prostu jakos na mnie nie dziala dobrze taka muzyka,tak samo jak np niektore odmiany metalu z darciem ryja od ktorego dostaje od razu palpitacji serca :wink:

Przybysz - Pią 08 Lut, 2008

od techno to mozna z nudów zdechnąc, jak czlowiek napier****
to
rozwal napisał/a:
drum'n'bassy

są nawet dobre

KiNdEr - Pią 08 Lut, 2008

Feat Boy Slim ( nie wiem czy dobrze napisałem ) to techno? czy umcy umcy?
prozac - Pią 08 Lut, 2008

KiNdEr napisał/a:
Feat Boy Slim ( nie wiem czy dobrze napisałem ) to techno? czy umcy umcy?

FBS tworzy breakbeat, też słucham :P

drum & bass taaa to też zajebiaszcza muzyka

dj tiesto - trance/progressive

Stanzberg - Pią 08 Lut, 2008

Jak tylko się to pojawiło, to słuchałem, szczególnie tego "punkującego": Atari, Prodigy itp. sam już nie pamiętam.
Sporo scenersów wtedy zaczęło się podniecać techno; pankowa reprezentacja zawitała nawet na pierwszą Love Parade do Łodzi (w tym niżej podpisany :oops: ).


Teraz, to raczej nawet kijem nie tykam.

Aneta - Pią 08 Lut, 2008

w zeszłym wieku - sporadycznie>>>

Stanzberg napisał/a:
Prodigy


a uogólniając: nie lubię, nie słucham, wręcz mnie wkurwia... coś jak 'skrzypienie' kredą po tablicy, czy ostrzenie noża o nóż, czy pocieranie o siebie dwóch kartek ze starej książki z molami... jeden wór

Dev - Pią 08 Lut, 2008

Prodigy lubię, imidż mają zajebisty :)
infekcja69 - Pią 08 Lut, 2008

Jesli chodzi o techno i inne tego typu to nigdy nie przepadalem. po prostu mi nie 'wchodzilo' takie granie.
a co do Atari Teenage Riot.. kumpel podeslal mi kiedys ich kawalek i w sumie mi sie zajebiscie spodobalo.. w koncu to hardcore tyle ze digital hc :) heh

infekcja69 - Pią 08 Lut, 2008

a jesli chodzi o stereotyp punka z tym 'smierdzeniem'
to powiem tak, ze wiele osob nie bedac punkiem smierdzi gorzej od nie jednego zaloganta po litrze wina.

tak w ogole to ja do prysznica nie mam nic ;P hehehe

Kamyla - Pią 08 Lut, 2008

Techno to takie rycie bani ostatnio siedziałam z koleżanka na przystanku a tam mamusia z wózkiem i małym chłopcem, trzymał w ręce telefon a mamusia (w fioletowej futrzanej czapeczce) puściła mu jakąś techniawe....i to biedne dziecko już tak niepokojąco główką zaczęło ruszać...strasznie było mi szkoda xD
Friedrich Nietzsche - Pią 08 Lut, 2008

prozac napisał/a:
ja wam chętnie opowiem o tej muzyce

no to ja czekam :)

QkiZ - Sob 09 Lut, 2008

kinder napisał/a:
Feat Boy Slim ( nie wiem czy dobrze napisałem ) to techno? czy umcy umcy?

to big beat
prozak napisał/a:
FBS tworzy breakbeat, też słucham

breakbeat to tworzyli Beastie Boys'i. poszukaj na necie
jeśli o chodzi o techniczną muzę to hardcore'y pod różną postacią wchłaniam przez uszy co dzień z mp3: hardcore teki, speedcore, terrorcore, digital hardcore, big beat, acid, rave, oldschoole, happy hardcore, itd
i oczywiście Atari Teenage Riot rządzi :faja:

Nieja - Sob 09 Lut, 2008

Happy hardcore czy rave - toż to tragedia jest po prsotu. Za to gabbery itd są strasznie nudne i prostackie jak dla mnie.

W kwestii tej części słuchanej elektroniki, która ociera się o techno to breakcore digital hc i industrial/ebm, jakieś goa/psycho; czasem conajwyżej sobie jakieś inne lajty w stylu Fatboy Slim czy Prodigy odpale na youtube

ZiggyStardust - Sob 09 Lut, 2008

Nieja napisał/a:
Happy hardcore


Tzn. coś jak Scooter? :lol:

Atari jest wypierdolone w galaktyke, Prodigy z chęcią posłucham, na tym moja techno wiedza się kończy praktycznie...

QkiZ - Nie 10 Lut, 2008

nieja napisał/a:
Happy hardcore czy rave - toż to tragedia jest po prsotu.

disco polo - prawie jak happy hardcore :wink:
mi się podoba bo jest dobre na imprezy, lekka łatwa głupia i przyjemna ale taka ma być. rave jest nieco inny. wszystkie gabbery, terrory wzięły się od rave'u
ziggi napisał/a:
Tzn. coś jak Scooter?

scooter to popierdułka nie happy

buhaj.91 - Nie 10 Lut, 2008

FBS robi ambitną muzyke, pod techno mozna tez wrzucić the prodigy w którym jest duzo gniewu, znużenia i surowej energii. Rolnik techno to naprawde wspaniały gatunek ,niestesty wymarł i chyba juz nic go nie wskrzesi... :( aaaaa
Jabol Oi! Destroy - Nie 10 Lut, 2008

DJ Adolf - Es Spricht der Führer
DJ Adolf - Hate Parade


to jest techno kurwa mac !!! :evil:

Mecenas - Pon 11 Lut, 2008

ja to się nie znam na elektronicznej muzyce ale jest kilka kapel które wymiatają: Breakbeat Era, Propellerheads czy Apollo 440, a no ijescze nie wiem czy tu będzie pasować ale Saul williams daje czadu
QkiZ - Pon 11 Lut, 2008

buhaj napisał/a:
pod techno mozna tez wrzucić the prodigy

wrzucacie wszystko do jednego wora, mnie tam Prodigy ewidentnie pochodzi z rave'u.
jabol oi destroy napisał/a:
DJ Adolf - Es Spricht der Führer
DJ Adolf - Hate Parade


to jest techno kurwa mac !!!

wole dj skinhead, mało ambitne, ale posłuchać można
Mecenas napisał/a:
Breakbeat Era, Propellerheads czy Apollo 440

dobry big beat nie jest zły :faja: ale z tego gatunku polecam Overseer'a. fatboy'a zjada na śniadanie.

Zwierz@k - Pon 11 Lut, 2008

QkiZ napisał/a:
hardcore teki


QkiZ napisał/a:
speedcore,


QkiZ napisał/a:
terrorcore


QkiZ napisał/a:
digital hardcore,


QkiZ napisał/a:
happy hardcore


Najlepszy z tego wszystkiekgo zapewne był by corecore. albo Cornflakes.

co do samego gatunku - nie trawie, nie rusza mnie to. cała muzyka elektroniczna. bo rozdzielić tego na tyle gatunków co Qkiz w życiu bym nie potrafil, a podejrzewam, że to pewnie 1/10 tego szajsu.

prozac - Wto 12 Lut, 2008

QkiZ napisał/a:
kinder napisał/a:
Feat Boy Slim ( nie wiem czy dobrze napisałem ) to techno? czy umcy umcy?

to big beat
prozak napisał/a:
FBS tworzy breakbeat, też słucham

breakbeat to tworzyli Beastie Boys'i. poszukaj na necie
jeśli o chodzi o techniczną muzę to hardcore'y pod różną postacią wchłaniam przez uszy co dzień z mp3: hardcore teki, speedcore, terrorcore, digital hardcore, big beat, acid, rave, oldschoole, happy hardcore, itd
i oczywiście Atari Teenage Riot rządzi :faja:

http://www.discogs.com/release/808995 Fatboy Slim tworzy również breakbeat... uogólniłem poprostu.. zależy od 12"... różne style

Beastie Boys i breakbeat? :lol: hip hop old school jak już :P

punka - Wto 12 Lut, 2008

odmóżdżające umcy pumcy :? tylko sie nie fochac, no! Kazdy lubi to co lubi :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group