PUNK FORUM
Forum Punkowe

Old Punk Music - ARCHIWALIA - Prośby I Podziękowania

andrzej getka - Sob 07 Mar, 2009

Foxy, czy mozesz mnie wytlumaczyc po kiego choja musisz co i raz afiszowac twoj baner''polskie strony przeciw homofobii''

lepiej sie czujesz jak go dajesz?co to ma wspolnego z muzyka?

Ryszard - Sob 07 Mar, 2009

co ci do tego, ja pierdole... :roll:
andrzej getka - Sob 07 Mar, 2009

skoro za kazdym razem prezentuje baner,tzn ze chyba wolno sie spytac to nic prywatnego. nie ma tego np w profilu.
Ryszard - Sob 07 Mar, 2009

to jest podpis, ustawia się go w ustawieniach profilu i dodaje się on do każdej wiadomości.
Foxy 68 - Sob 07 Mar, 2009

Pierwszy raz od ponad roku ktoś się tym zbulwersował :lol:

Andrzej, powiem Ci tak: ten cały baner wrzuciłem sobie dla tzw. zbytu; kto mnie zna,wie jakie mam podejście do "par" tej samej płci. Wystarczy?
Pozatym lubie Billy'ego Joel'a oraz Choen'a :twisted:


Reszte Ryszard Ci napisał.

andrzej getka - Sob 07 Mar, 2009

Ok dzieki za odpowiedz.Jezeli chodzi o prowokacje to szczerze gratuluje, calkiem udana. Pozdrawiam . Andrzej
ko0niu - Pon 11 Maj, 2009

Ma ktoś może JAKIEKOLWIEK nagrania kapeli POP GUNS ?? oni są z RPA. mam tylko jeden kawałek "shock time for rock" który jest umieszczony na składaku "world class punk - cassette 1984" (gdzie nawiasem mówiąc pojawił się dezerter - spytaj milicjanta).Jestem się w stanie odwdzięczyć egzotykami typu niesłuchalne HC z nepalu albo goście którzy śpiewają w języku walijskim i napierdalają całkiem fajny punk :wink:
KURA$ - Nie 31 Maj, 2009

Szukam nagran kapelki Dzieci Opieki Spolecznej koncertu z kopernika i demowki tylko w miare morzliwej jakosci bo to co w necie to katastrofa za bardzo przerobione
pepeustrzyki - Pon 01 Cze, 2009

Poszukuję bootlegów i archiwalnych nagrań KSU.
jabolek - Pon 01 Cze, 2009

Poszukuje koncertów video The Analogs obojętnie skąd byle by jakościowo było dobrze i szło obejrzeć.
KURA$ - Pon 01 Cze, 2009

Moge ci o nim opowiedziec w sierpniu jak przyjade byl fajny w piwnicach kina lotnik
jabolek - Pon 01 Cze, 2009

No spoko, ale jednak co video to video.
Szymix - Śro 10 Cze, 2009

Miałbym prośbę o zuploadowanie czegoś kanady oprocz "Demo"
kubarockman - Pon 06 Lip, 2009

Szukam jakichkolwiek nagran bandu Zlodzieje Rowerow(nie chodzi mi o filmiki z YT, etc.)
Do tego poszukuje jakies nagrania zespolu TZN Xenna(oprocz plyty Ciemny Pokoj)

z gory dzieki

BadMotherfucker - Pon 06 Lip, 2009

kubarockman: poszukaj dobrze to Xennę znajdziesz a ZR można kupić więc trafiłeś na złe forum :twisted:
kubarockman - Czw 09 Lip, 2009

Poszukuje jakis calych plyt/kaset bandu The Corpse


z gory thx

Foxy 68 - Czw 09 Lip, 2009

kubarockman napisał/a:
jakies nagrania zespolu TZN Xenna(oprocz plyty Ciemny Pokoj)


http://www.conservativepu...wtopic.php?t=26

jabolek - Sob 25 Lip, 2009

Poszukuje trzech płytek kapeli plebania:
-Nikt tu nie jest w porządku
-Khataringa
-Khataringa- Reedycja CD

Szymix - Wto 18 Sie, 2009

Poszukuję kasety Smar SW - "Wszyscy jebnięci są nasi"
Infernal - Sob 12 Wrz, 2009

Dam se uciąć rękę za jakikolwiek album Violators.
oizuczek - Pon 14 Wrz, 2009

Szukam kawałka Bielizny , w którym tekst leci jakoś tak-
"Tu nasze są Moreny,tu głazy narzutowe.Tu każdy od stuleci pieśni nuci państwowe"

Lio - Nie 04 Paź, 2009

zakaz strajku w belwederze -koncert lub wymienione w tytule zespoły oprócz strajku
Siurekogorek - Sob 17 Paź, 2009
Temat postu: Paranoja - Artykuł 94
Witam,
Poszukuję albumu w mp3 PARANOJA - Artykuł 94. Już od jakiegoś czasu przeszukuję czeluście internetu i niestety nie udało mi się go znaleźć. Tu na forum również jest kilka linków, jednak żaden z nich nie działa. Gdyby ktoś posiadał ten albumik i mógł go wstawić, będę wdzięczny.

Stanzberg - Nie 18 Paź, 2009

Cytat:
PARANOJA - Artykuł 94.

Mam go na kasecie, ale nie mam jak zripować.
Faktycznie, rzadki materiał, może dlatego że dość średni.

Łuki - Pon 02 Lis, 2009

Stanzberg napisał/a:
Cytat:
PARANOJA - Artykuł 94.



posiadam ten material na mp3 ,ale niestety teraz nie mieszkam w Polsce ,wiec nie jestem wstanie tego podeslac, a material raczej wyjebisty :wink: :wink: :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group