PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Prostytucja

Dev - Nie 16 Lis, 2008

Lidka napisał/a:
Gorzej zwierzak jeśli ktoś to robi bo lubi,a potem ze swoim zyciowym partnerem tylko udaje. Wyprane z uczuć.


yy sory, ale życiowego partnera jak się go już pozna, to zazwyczaj kocha się go, nie oszukuje, a seks z nim jest ściśle związany z miłością. co ma do tego to, ze ktoś wcześniej uprawiał seks bez zobowiązań? to znaczy, że już nie jest w stanie zakochać się i robić tego z miłości?
beeezdura jak dla mnie.

xkrzysiekx - Nie 16 Lis, 2008

Devotka napisał/a:
Lidka napisał/a:
Gorzej zwierzak jeśli ktoś to robi bo lubi,a potem ze swoim zyciowym partnerem tylko udaje. Wyprane z uczuć.


yy sory, ale życiowego partnera jak się go już pozna, to zazwyczaj kocha się go, nie oszukuje, a seks z nim jest ściśle związany z miłością. co ma do tego to, ze ktoś wcześniej uprawiał seks bez zobowiązań? to znaczy, że już nie jest w stanie zakochać się i robić tego z miłości?
beeezdura jak dla mnie.

nic dodac, nic ujac

Anonymous - Nie 16 Lis, 2008

Nie zrozumiałaś... co jesli ktoś już tak dawał czadu,że teraz sex to tylko rutyna i trzeba poudawac żeby ktoś innny był zadowolony?? Albo poprostu miało sie wielu przygodnych partnerow a kazdy był lepszy od obecnego??
magdalenik - Pon 17 Lis, 2008

:shock: "lepszosc","gorszosc"w lozku to nie jest cecha stala.mozna nad soba/partnerem popracowac :P
Anonymous - Pon 17 Lis, 2008

nie dogadamy sie :D
Dev - Pon 17 Lis, 2008

Lidka napisał/a:
Nie zrozumiałaś... co jesli ktoś już tak dawał czadu,


w sensie, że szparka już za szeroka i tylko gaśnice idzie jeszcze poczuć? :lol:
nie kumam o co Ci kaman.

Zwierz@k - Pon 17 Lis, 2008

Ona chyba sama siebie nie kuma, takie wrażenie odnoszę.
Vróbel - Wto 18 Lis, 2008

bo dziewica :D
Anonymous - Wto 18 Lis, 2008

dziewica z dzieckiem!! cud ludzie!! poprostu popieracie sex bez zobowiazan, ale sex to raczej rzecz wypłwajaca z miłosci, a tu twierdzicie ze mozna z kazdym tylko trzeba miec chec. to ja własnie TEGO nie rozumiem...
Vróbel - Wto 18 Lis, 2008

sorry nie dziwica. przepraszam cie :kiss:

dzieci maja dzieci

Anonymous - Wto 18 Lis, 2008

tak... jasne, tylko wiesz, trzeba miec cholerna odwage zdecydowac sie wychowac dziecko nie mając zupełnie nic i dzień w dzień sie martwic czy kupic mleko czy pampersy... ale komu ja to mowie...
Vróbel - Wto 18 Lis, 2008

Lidka napisał/a:
ale komu ja to mowie...



nie jestem najmadrzejszy choc swoje mi wpojono .... '' :D

nie wiesz komu to mowisz bejbe wiec prosze cie :wink:
nie bede o tym z toba rozmawial mam nadzieje ze rozumiesz dlaczego.Mam nadzieje ze dobrze wychowasz swojego dzieciaka a temat prostytucja to nie jest odpowiednie miejsce aby o nim pisac :kiss: . szczerze

Anonymous - Wto 18 Lis, 2008

z tym akurat sie zgodze...
Vróbel - Wto 18 Lis, 2008

burdel na 100 dziwek smutne miejsce :roll:
Anonymous - Wto 18 Lis, 2008

dlaczego smutne??
Vróbel - Wto 18 Lis, 2008

zajrzyj to sie przekonasz :wink:
Anonymous - Wto 18 Lis, 2008

nikt im nie kaze tam siedziec-chca to sa... Moja koeżanka była prostytutką,ale na codzień była przesymmpatyczna i cholernie wesoła. W pokoju roxana, Paulina i Mateusz. Roxana: Paulina a umiesz spiewać do mikrofonu?
Paulina: no nie bardzo...
Mateusz:<śmiech>
Roxana: To chodźmy do pokoju, ja mu zrobie loda a Ty sie nauczysz...

Vróbel - Wto 18 Lis, 2008

a mateusz wiedzial ze musi zaplacic za loda czy ona za friko robila ?
Zwierz@k - Wto 18 Lis, 2008

Lidka, blagam cię - skończ...
Vróbel - Wto 18 Lis, 2008

ona jest taka ze az mi szkoda jej jakos odpowiedziec ''konkretnie'' :oops:
Anonymous - Wto 18 Lis, 2008

ZA DŁUGO JUZ DZISIAJ NA TYM FORUM SIEDZE i zaczynam z siebie robic idiotke:) tak zwierz@k, masz racje czas to skończyć.. Przynajmniej na dziś :D
100% Hate - Wto 18 Lis, 2008

Lidka napisał/a:
trzeba miec cholerna odwage zdecydowac sie wychowac dziecko nie mając zupełnie nic i dzień w dzień sie martwic czy kupic mleko czy pampersy...

Trzeba być zdrowo nieodpowiedzialnym /żeby nie napisać jebniętym/, żeby w takich okolicznościach się nie zabezpieczyć przed ciążą.

Anonymous - Wto 18 Lis, 2008

a co ty materacem byłeś?? jak nie wiesz to i po co gadasz??
100% Hate - Wto 18 Lis, 2008

Lidka napisał/a:
a co ty materacem byłeś?? jak nie wiesz to i po co gadasz??

Chcesz powiedzieć,że pomimo tego, iż w dzisiejszych czasach można się zabezpieczyć przed ciążą na 99,9%, to akurat ty znalazłaś się w tym 0,01 % ?

Zwierz@k - Wto 18 Lis, 2008

Lidka napisał/a:
Przynajmniej na dziś Very Happy

najlepiej byłoby jednak - na zawsze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group