PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - McDonaldy i inne KFC- nie jemy?

Mecenas - Sob 17 Sty, 2009

Cytat:
Jakoś mało pankroka w Twoich ostatnich wypowiedziach, Mecenas.

a kto ustala co to pankrok :?: :mrgreen:
Cytat:
i czemu to prawo ma służyć

na przykład temu by nie wydawać kasy
Cytat:
na gulasz z białego tygrysa, broń, narkotyki, niewolnice, ludzkie narządy i co tam sobie jeszcze właściciel kasy zamarzy


Cytat:
Sądzisz, że gdyby nie prawo to zaczęlibyśmy się gwałcić, mordować i okradać?

ty i ja - nie, ale sądze że znaleźli by się tacy

jabolka88 - Nie 18 Sty, 2009

Do wielkiego macka weszłabym w ostatecznośći,tzn.gdybym już przymierała głodem..i to nie chodzi tylko o zabijanie i przetwarzanie zwierząt,wegetarianizm itd,lecz raczej o to,że ich nie trawię i nie zamierzam dofinansowywać.Wkurwiają mnie ich reklamy i to,że sprzedaja ludziom ścierwo.Większość otyłych amerykanów przez takie odżywianie się posiada złogi kałowe w bebechach około5-15 kg!wyobrażcie sobie,że macie to w brzuchu....z mięsa jem tylko ryby,czasem kurczaka,ale rzadko.
Kaczma - Nie 18 Sty, 2009

jabolka88 napisał/a:
złogi kałowe

dobra nazwa

Mecenas - Pon 19 Sty, 2009

ja tam wolę o tym nie myśleć ale jak komuś te złogi przeszkadzaja to może se lewatywe zrobic
kurwa rzygac mi sie chce

Ryszard - Pon 19 Sty, 2009

fekal punx never die! :x
heroina - Pon 19 Sty, 2009

15kg to chyba troche przegiąłeś...
xkrzysiekx - Pon 19 Sty, 2009

14,5 ;)
Dev - Pon 19 Sty, 2009

kumpel opowiadał co robią np. zeby bułeczka była większa i pulchniejsza - dodają do niej zmielone włosy, hehe
anarchopunk - Pon 19 Sty, 2009

Nie jeść. Dlaczego tak myślę?

1. Promuje niezdrowy tryb życia - używając reklamy Harego Pottera dzieci chcą jeść w Macu a karmiąc dzieci hamburgerami to patologia. Jeszcze do póki nie było w nich sałatek była to mekka dla tych którzy chcą dużo, szybko, tanio, tłusto.

2. Takie restauracje zazwyczaj są morderstwem ekonomicznym dla małych regionalnych restauracyjek, a za tym cały szereg jak po sznurku do kieszeni korporacji MC KFC, a nie do naszych sąsiadów. Wszyscy znamy Mc czy KFC z reklam i zawsze wybierzemy to co widzimy w telewizji jeśli nie mamy własnego zdania. Kapitalizm?

3. Jestem wegetarianinem, a Mac i KFC mordują zwierzęta.

Kaczma - Pon 19 Sty, 2009

anarchopunk napisał/a:
używając reklamy Harego Pottera dzieci chcą jeść w Macu

nie rozumiem o czym mowisz .mozesz jasniej?

Myrkull - Pon 19 Sty, 2009

Cytat:
nie rozumiem o czym mowisz .mozesz jasniej?

To jest banał, dziecko widzi takiego Harry'ego Pottera (lub Batmana, Spider-mana, Tabalugę, etc) w reklamach MacDonalda i od razu kojarzy że Mac jest fajny a jedzenie w nim jest smaczne. Dodatkowo to żarcie wygląda ładnie i kolorowo na reklamach i dla dzieciaków masz Happy Meale.
Cytat:
Wszyscy znamy Mc czy KFC z reklam i zawsze wybierzemy to co widzimy w telewizji jeśli nie mamy własnego zdania. Kapitalizm?

Oczywiście że kapitalizm. Bo co to znaczy "mieć własne zdanie"?

A inna sprawa że rozwala mnie jak ludzie idą do Maca gdy na przeciwko mają dwa razy tyle żarcia za tą cenę w barze mlecznym.

Kamyla - Pon 19 Sty, 2009

Myrkull napisał/a:

A inna sprawa że rozwala mnie jak ludzie idą do Maca gdy na przeciwko mają dwa razy tyle żarcia za tą cenę w barze mlecznym.

to pół biedy, jak ktoś ma kasę to jego wybór...gorzej jak małe cygany żebrają bo rzekomo są głodni a później kupują paczkę frytek za 4 złote-normalnie żarcia do rozdarcia i jeszcze wiecej...
a co do reklamy-reklama "urządzenia" do hodowli kiełków też jest świetna a kiełki na niej wyglądają jakby ktoś je pozbierał w raju...reklama dźwignią handlu i nieważne jaki to będzie produkt-jeżeli ma przynosić zyski to reklama musi być skuteczna.

Zwierz@k - Pon 19 Sty, 2009

Zwolennikom nie polecam najnowszego menu - kanapka zbójnicka ssie dupę - wiem, sprawdziłem. :faja:
gooy - Pon 19 Sty, 2009

anarchopunk napisał/a:
1. Promuje niezdrowy tryb życia - używając reklamy Harego Pottera dzieci chcą jeść w Macu a karmiąc dzieci hamburgerami to patologia. Jeszcze do póki nie było w nich sałatek była to mekka dla tych którzy chcą dużo, szybko, tanio, tłusto.

ja tam nie widze problemu w niezdrowym jedzeniu, o ile nie jest to podstawa diety, bo niektore dzieciaki niestety usiluja starych jak najczesciej wyciagnac na wypad do maka i jakby mogly to by tylko i wylacznie tam jadly. a to juz smutne.
poza tym (ale to akurat nie do Ciebie (chyba), bo Cie nie znam) bawi mnie jak o niezdrowosci maka ględzą ludzie, ktorzy sami piją jabole :P

100% Hate - Pon 19 Sty, 2009

anarchopunk napisał/a:
Takie restauracje zazwyczaj są morderstwem ekonomicznym dla małych regionalnych restauracyjek

Jasne, w Trójmieście obecnie można coś zjeść wyłącznie w Macu albo KFC - wszystko inne padło :lol: :lol: :lol:

Argument z gatunku mchu i paproci - coś w stylu hipermarketów,które powodują upadek małych sklepów osiedlowych.

Kamyla - Pon 19 Sty, 2009

Zwierz@k napisał/a:
Zwolennikom nie polecam najnowszego menu - kanapka zbójnicka ssie dupę - wiem, sprawdziłem.

wszystkie te sezonowe i okazyjne jakieś do dupy są

gooy - Pon 19 Sty, 2009

a mi ten sezonowy burger z żurawiną w burger kingu smakowal nawet.
Zwierz@k - Pon 19 Sty, 2009

w polsce nie mamy burger kinga. i dobrze bo Majkel spedzalby tam 24h na dobe wpierdalajac double whoopery :lol:
Mecenas - Pon 19 Sty, 2009

pono c już znowu są
Kamyla - Wto 20 Sty, 2009

Zwierz@k napisał/a:
w polsce nie mamy burger kinga. i dobrze bo Majkel spedzalby tam 24h na dobe wpierdalajac double whoopery :lol:

no nie wiem jak w Szczecinie...ale we Wrocławiu są...i to aż dwa :faja:

Kaczma - Wto 20 Sty, 2009

Zwierz@k napisał/a:
w polsce nie mamy burger kinga.

no chyba jednak jest:P
Zwierz@k napisał/a:
dobrze bo Majkel spedzalby tam 24h na dobe wpierdalajac double whoopery Laughing

kimkolwiek jest gdybym mial kase tez bym tam siedzial 24h na dobe:P

Foxy 68 - Wto 20 Sty, 2009

Zwierz@k napisał/a:
w polsce nie mamy burger kinga. i dobrze bo Majkel spedzalby tam 24h na dobe wpierdalajac double whoopery

Chyba Ty nie masz! :lol: Masz w Mieście Portowym za to Mak Kwaki - obiad za 5 pln pankrok. :faja:

Stanzberg - Wto 20 Sty, 2009

Foxy 68 napisał/a:
Masz w Mieście Portowym za to Mak Kwaki - obiad za 5 pln pankrok. :faja:
:!: Racja :!: 8) + Dziad za 4.5 8)
Zwierz@k - Wto 20 Sty, 2009

Kamyla napisał/a:
no nie wiem jak w Szczecinie...ale we Wrocławiu są...i to aż dwa faja


Kaczma napisał/a:
no chyba jednak jest:P


Mea culpa. Nie zbadałem tematu, chylę czoła.


Stanzberg napisał/a:
Foxy 68 napisał:
Masz w Mieście Portowym za to Mak Kwaki - obiad za 5 pln pankrok. faja
Exclamation Racja Exclamation Cool + Dziad za 4.5 Cool


My jedliśmy w "stek hausie", ale to to samo co mak kwak tyle że z jakimiś dodtakowymi pierdołami. No i dziady są :wink:
BTW najlepszy sposob na sraczkę to frytburger z mak kwaka z najostrzejszymi sosami + dwa mustaki :faja:

ania bez domu - Wto 20 Sty, 2009

anarchopunk napisał/a:

3. Jestem wegetarianinem, a Mac i KFC mordują zwierzęta.



Yyy rozumiem że, jak to określiłeś, małe regionalne restauracyjki ich nie mordują? A no tak, przecież oni kupują już zamordowane :roll:



A śmieciowe żarcie jadam i bardzo mi smakuje. 8) Tzn ostatnio mi zasmakowało, bo po 4 latach wegetarianizmu wróciłam do jedzenia mięska.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group