PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - Gry

mr.żółw - Sob 29 Lip, 2006

dla mnie niesmiertelnym klasykiem jest seria Baldur's Gate no i oczywiście HOM&M ( III najlepsze, aktualnie powoli pr óbóje V i też daje rade) poza tym na zły humor lekka darmowa rozpierducha w internecie czyli Return to Castle Wolfenstein : Enemy Territory
nie wiem dlaczego ale wszelkie gry sportowe cholernie szybko mi sie nudzą :)

konar - Śro 23 Sie, 2006

Harry Lepper napisał/a:
Mam nieodparta potrzebe napisac ze dzisiejszy dzien przejabalem napierdalajac w Football Managera 2006. Po trzech meczach pierwszego sezonu w drugiej bundeslidze (a drugiego w ogole) zaczyna wygladac na to, ze moje st.pauli nie bedzie potrzebowac wiecej niz sezonu, aby dopierdolic sie do pierwszej bundesligim, ale do obrony przydalo by sie dokupic ze dwoch szybkich zawodnikow.

Pocina w to ktos? Jakie taktyki, sukcesy?


ja gram w fm dosc sporo :lol: najbardziej sie wkurwilem jak zaczel grac fc st. pauli, zrobilem dobry sklad, a potem sie okazalo ze w tej lidze sa jakies ograniczenia zwaizane z wiekiem i narodowosciom (chyba jakos tak ze w wyjsciowym skladzie musi byc 7 nimieckich zawodnikow u-21) po przeprowadzeniu transferow nie bylem w stanie wystawic takiego skladu i zrezygnowalem z st. pauli

potem rozpoczalem kariere w fc barcelonie, po 2 sezonach sie przenioslem do czelsi, tam tez 2 sezony i w koncu wyladowalem w lyonie - zarabiscie mi sie tam gralo i gralbym pewnie do teraz gdyby nie to ze zapomnialem ze ta gierka robi savy w moich dokumentach, a nie tam gdzie jest zainstalowana :lol: zrobilem formata i koniec mistrzostwa :lol:

dzisiach chyba zaczne grac athleticiem bilbao

wawrzon - Śro 23 Sie, 2006

WOLFENSTEIN ET!!! ja ciagle tylk ow to
SickZiggy - Pon 28 Sie, 2006

wow jest zajebisty,tylko jak nie napieprzasz tak,żeby np. matke szafą zabić... pozatym to gry na n-gage,jak siedzisz w kiblu są całkiem miłe
niepunk - Wto 27 Lut, 2007

A ja wciąż męczę Sagę Baldurs Gate =) plan jest prosty =) stworzyć postać i przejść nią wszystkie części Sagi=)=) poza tym to w Trainz Railroad Simulator 2004 lubię troszkę pociągami pomykać i jakaś pikną mapkę stworzyć=)=) no i ostatnio przymierzam się do OpenTTD, taka rozszerzona wersja Transport Tycoon Deluxe=) stare ale jare=)=)
smutny pies - Czw 22 Mar, 2007

Na pc gram tylko w Wolfensteina .Na konsoli w Pro evolution soccer i Tekkena .
Agresor - Czw 22 Mar, 2007

Wolfenstein był zajebisty. Teraz przechodze gta vice city z nudów a potem powrót po 3 czy 4 latach do Wolfa
Shrek - Śro 09 Maj, 2007

Gry Online: Stick Strike
http://www.gry-on-line.co...linkif&gry=4340

http://www.gry-on-line.co...linkif&gry=4335

dzordzmakowiec - Pią 29 Cze, 2007

Ja gieram głownie w UT2004(przez sieć). Jeśli chodzi o singla, to przeszedłem Gothica I, II + dodatek, III taki sobie(ah te wymagania). Titan Quest, Sacred, ToCA3, TDU i wiele, wiele innych :)
Anonymous - Pią 29 Cze, 2007

dzordzmakowiec napisał/a:
eśli chodzi o singla, to przeszedłem Gothica I, II + dodatek

Gothicki spoko były,lubiłem sobie pograc wieczorkiem ale jedynka bardziej mi podchodziła.

xmelonx - Pon 09 Lip, 2007

Ja namietenie cieniuje w Rezident Evil 4 (na poziomie professional ) na ps2 , wogole cała seria kladzie na kolana .Kiedys specjalnie kupilem okazyjnie Gamecuba zeby pograz w Remake i Zero .Gra jest nie do wyjecia jednym słowem .W inne gry ostatnio zadko cos gram ale jakies saparingi w Pro Evo 6,7 , Tekken 5 , Soul Calibur 3 , potne w Schadow of Collossus i to by bylo tyle .Nie uzywam kompa do grania bo złom konkretny

Jka ktos nie zna Re4 to ciekawy teledysk zapodaje
http://www.youtube.com/watch?v=QKXWAE8YYxY

xmelonx - Sob 21 Lip, 2007


xmelonx - Sob 21 Lip, 2007





Ostatnio Gralem w God Of War 2 zajebista gra

KiNdEr - Pon 26 Maj, 2008

Zagraj sobie w GTA SA multiplayer i ściągnij cheaty na nieśmiertelność . To Cie może troche podbuduje .
KiNdEr - Pon 26 Maj, 2008

Może zacznij od mario brosa a puźniej sie za gta łap :)
Mecenas - Pon 26 Maj, 2008

ja sie wkurwiłem strasznie jak nie potrafiłem wózkiem widłowym towaru zapakować, kumpel mi to przeszedł, to potem utknąłem na nauce latania, ta gra dprowadzała mnie do takiego stanu że kumpel w obawie o sprzęt zabronił mi w to grać, został mi Soulcalibur i Pro Evolution Soccer :mrgreen: , teraz gram tylko w Europę Universalis i Civilzation, dorwałem też starego Warcrafta 8)
Marguz - Pon 26 Maj, 2008

San Andreas przeszedłem hyhy
Turio - Pon 26 Maj, 2008

Ja trochę w Cywilizację 4 pogrywałem ostatnio (jakieś dwa miechy temu), a teraz myślę żeby w końcu zasiąść do Syberii bo słyszałem że jest zajebista, a jakoś tak nie za bardzo chciało mi się grać w przygodówkę, leży już na półce z rok i nawet w folii jest.
punka - Śro 28 Maj, 2008

byłam kompletnie uzależniona od Gothica 2, ponadto lubiłam Heroesow(haha), Simsow(buahaha), Offroad, Broken Sword, Longest Journey. Nic więcej na razie mi sie nie przypomina...nie gram w nic i nie ściągam nic, bo czuje realne zagrożenie przed zatraceniem nad tym kontroli-szybko sie wkręcam i zatracam kontakt z rzeczywistością
Marchin - Śro 28 Maj, 2008

Mecenas napisał/a:
dorwałem też starego Warcrafta


Duel :?: :twisted:

Mecenas - Czw 29 Maj, 2008

eee, ja cienki jestem w rtsy :oops:
xmelonx - Pon 28 Lip, 2008

w metal gear solid 4 musze zagrac bie ma bata ,tylko skad pieniadzen wytrzasnac na gre, bo konsola od kumpla by sie znalazla


ko0niu - Śro 30 Lip, 2008

a ja własnie złapałem faze na stare gry z automatów, cała saga Metal Slug, Kadilaki i dinozaury, Samurai Shadown. Te gry miażdżą. Szczególnie że cos mi sie zjebało z grafiką 3d i jak chce pograc np w counter strike to mi jakies zjebane paski latają po ekranie :/ może ktoś wie co mogło sie stać? Karta Riva TNT2 64 32mb
xmelonx - Nie 03 Sie, 2008

ja faze na arcadowe gry z automatow mialem od dawna , bardzo lubie pograc w oldskulowe gierki .Przydatny link chyba nawet kiedys wysylalem ale multum gier do sciagniecia i rozne emulatory , konsolek starych tez
http://www.romnation.net/srv/roms/mame103.html

ko0niu - Śro 06 Sie, 2008

Dzięki za ten link, w chuj fajnych gierek ( no i przy okazji sporo gównianych ale tak to juz jest z grami sprzed X lat )

A w ogole to naprawiłem karte graficzną i powoli uzależniam się od Counter Strike i przechodze znowu Warcrafta 3 . ZAJEBISTE GRY!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group