PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - Gry

sXe HC - Pią 22 Lip, 2011

ko0niu napisał/a:
Call of Juarez 2
jakoś mi nie podeszła za to jedynke wspominam miło zwłaszcza multi
kubarockman - Sob 23 Lip, 2011

Cytat:
Call of Juarez 2


bez szału.

sXe HC - Sob 23 Lip, 2011

:!: Mount & Blade :!:
NADCHODZĘĘĘĘĘĘ :bananik:

ko0niu - Nie 24 Lip, 2011

ta gra jest fajna ale przejebanie trudna. Ja chyba obadam jeszcze Crysisa 2 bo słyszałem pochlebstwa na jego temat.
sXe HC - Nie 24 Lip, 2011

ko0niu napisał/a:
Crysisa 2

DUPA :old: tylko grafa a tak to skrypt za skryptem multi całkiem całkiem ale w pizu z CoD-a ściągnięte :-|

ko0niu - Czw 28 Lip, 2011

Nie znasz się, mam wyjebane z czego ściągnięta. Gra się fajnie. Może jak się przechodzi na pierwszym czy drugim poziomie trudności to jest chujowe. Ja gram na weteranie ale zastanawiam się nad hardcore bo momentami żołnierze robią się przygłupawi. Da się w to bawić niemal jak w jakąś skradankę co bardzo podchodzi pod mój gust. Na multi nie gram, nigdy mnie to nie wciągnęło.
PsychoSid - Czw 28 Lip, 2011

Przeszedłem niedawno Wiedźmina 2.Gra zajebista tylko w huj krótka.Na szczęście postarali się o zadania poboczne i dali kilka różnych zakończeń więc jak znajdę czas to przejdę jeszcze raz.
sXe HC - Czw 28 Lip, 2011

ArmA II z CD-action :geek: grafika rozpierdala a sama gra to dla mnie tylko edytor...
BadMotherfucker - Pią 29 Lip, 2011

Przechodzę Assassin's Creed: Brotherhood. Jedna z nielicznych serii gier które zakupiłem - poza przeiętną jedynką obie pozycje warte każdego wydanego grosza :!:
ko0niu - Pią 29 Lip, 2011

zaiste zajebista jest ta gra. Przejdę sobie chyba jeszcze raz.
BadMotherfucker - Pią 16 Wrz, 2011



Jako wieloletni wielki fan serii czekałem z niecierpliwością na ten tytuł. Po tym co pokazała seria w ostatnich częściach spodziewałem się świetnej militarnej rozgrywki okraszonej porządną dawką dyplomacji i rozwoju industrialnego ...
Tym czasem ogromny zawód :!: Dyplomacji niemalże nie ma, rozwój "państwa" opiera się wyłącznie na budowie kilku budyneczków. Podobnie sprawa się ma z rozwojem "intelektualnym" - do wyboru mamy dwa drzewka z których jedno reprezentuje drogę umysłu a drugie drogę miecza
Jedyne co ratuje grę to wysoki poziom trudności oraz niesamowite bitwy w których trzeba wykazać się iście generalskim umysłem aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
(Warto wspomnieć że ilość jednostek biorących udział w bitwie jest średnio 2-3 razy większa niż w poprzednich częściach. Głównie za sprawą liczebności poszczególnych oddziałów które teraz liczą po 120-150 jednostek)
Miała być bomba wyszła dobra strategia taktyczna ukierunkowana czysto militarnie z poziomem trudności który przerazi wszystkich którzy nie grali namiętnie w poprzednie części

ko0niu - Wto 27 Wrz, 2011

Dead Island - polacy zrobili fajną, bardzo przyjemną dla oka grę o zombiakach. Masa zabawy, fajne zadania, dużo broni i sposobów na zabijanie zombie. Odcinanie sierpem rąk jest mega inspirujące! :jacko:
kubarockman - Pon 03 Paź, 2011

ja ja mam maly dylemat pomiedzy battlefieldem 3 a gears of war 3, ale obejrzalem pare gameplayi z multiplayeru i chyba wezme tego 1 :cool:
sXe HC - Pon 03 Paź, 2011

noo też bym ci polecił bf-a :grin: multi to jedna z jego wiekszych zalet
a ja ostanio w Postala 2 pocinam z nudów :oops:

kubarockman - Wto 01 Lis, 2011

mi po miesiacu grania zresetowali konto w pierdolonym gears of war 3, najlepsze jest to, ze od premiery zdarzaja sie takie przypadki a tworcy nic sobie z tego nie robia :punk:
Konan - Wto 01 Lis, 2011

kubarockman, łącze się z Toba w bólu...
Marguz - Wto 01 Lis, 2011

no się w chuj w mount& blade grało - i w podstawę i różne dodatki
Fallout new Vegas!

sXe HC - Pią 11 Lis, 2011

SWAT 4 - obecnie, odswierzam starocie

a co do bf-a 3 to szczeze mowiac niepodoba mi sie polityka EA a gra to wcale nie taki cud jak mowia :hmm:

bladaczka - Sob 12 Lis, 2011

no więc. zaryzykuje to, że moje pytanie może być skrajnie idiotyczne ale zaznaczam,że z obsługą kompa jestem raczej na bakier i grałam w jedną grę w swoim życiu. a więc teraz mam zagrać w drugą, ściągnełam stąd to pierwsze http://peb.pl/strzelanink...gees-alice.html ,wypakowałam i nie wiem co dalej :mrgreen: mam foldery cd1 i cd2, w jednym czerwona ikonka z r i nazwa ALICE00A a w drugim ALICE00B , otwiera się w nieznanym mi programie Roxio ale nic się nie dzieje poza tym że każe włozyć dysk którego nie ma..
wajch - Sob 12 Lis, 2011

bladaczka napisał/a:
no więc. zaryzykuje to, że moje pytanie może być skrajnie idiotyczne ale zaznaczam,że z obsługą kompa jestem raczej na bakier i grałam w jedną grę w swoim życiu. a więc teraz mam zagrać w drugą, ściągnełam stąd to pierwsze http://peb.pl/strzelanink...gees-alice.html ,wypakowałam i nie wiem co dalej :mrgreen: mam foldery cd1 i cd2, w jednym czerwona ikonka z r i nazwa ALICE00A a w drugim ALICE00B , otwiera się w nieznanym mi programie Roxio ale nic się nie dzieje poza tym że każe włozyć dysk którego nie ma..


http://www.programs.pl/pr...Tools_Lite.html
Ściągnij sobie ten programik i za pomocą tego programu otwórz plik z folderu CD1. Komputer wykryje wtedy płytkę w CD-ROM'ie, instalujesz normalnie, jak wyskoczy powiadomienie, to samo robisz z CD2 i instalujesz dalej :) .

bladaczka - Nie 13 Lis, 2011

dzięki :grin:
wajch - Nie 13 Lis, 2011

Działa chociaż? :P

Hura, setny post :cool: .

k_u_dlaty - Nie 13 Lis, 2011

wajch napisał/a:
Hura, setny post :cool: .
:wall: :gaz:
bladaczka - Nie 13 Lis, 2011

działa, działa :twisted:
wajch - Nie 13 Lis, 2011

k_u_dlaty napisał/a:
wajch napisał/a:
Hura, setny post :cool: .
:wall: :gaz:


Nie, nie czekałem z utęsknieniem na ten setny post. Po prostu przy pisaniu zobaczyłem, że licznik wynosi 99, a co miałem sobie nie dopisać? Nie będę tego opijał, świętował, ani chwalił się :roll: .

To miłego grania :razz: .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group