PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - Gry

MS - Pon 14 Cze, 2004

Jak sa 4 poziomy, to zwykle gram na 2 lub 3 zaleznie od gry. W SS sie ustawialo (o ile pamietam) 4 aspekty osobno, to zaczalem na (srednio) 2.5, a skonczylem na 2.25 (chyba mi sie z inna gra nie pomylilo). Lubie sekrety, ale raczej nie chce mi sie szukac wszystkich. A na zaden "silent" sie nie nadaje, bo lubie czasem ostra rozp...duche :twisted:
Kartacz - Pon 14 Cze, 2004

Commandos 3 live is brutal
Zwierz@k - Pon 14 Cze, 2004

A ja tam juz tylko w solitare gram :D
Anonymous - Czw 24 Cze, 2004

Grał ktoś w "Abe's odysee" albo "Abe's exoddus"?
Blekit - Wto 13 Lip, 2004

rzuff napisał/a:
Grał ktoś w "Abe's odysee" albo "Abe's exoddus"?


oczywiście, fajna sprawa jeszcze z czasów Playstation
ale o tym już wzmianka była :P

blümchen - Nie 18 Lip, 2004

ja gralam ja ja!! to byla fajna gra taka mroczna.///tyle ze ja zawsze zamiast ratowc pieprzonych mundokonow myslalam jak fajnie byloby tam pic albo grac koncert...ale to tylko ja. gra fajna.
karma - Pon 19 Lip, 2004

fajna gierka, polecam :D :D hihihihi

http://www.wagenschenke.ch/

hodei - Pon 19 Lip, 2004

a ja polecam http://www.chilloutzone.de/files/03020301.html, prosta gierka ale wciąga, ja już 3 dzień gram, narazie 9 plansza.
Nancy_ - Pon 19 Lip, 2004

hodei napisał/a:
a ja polecam http://www.chilloutzone.de/files/03020301.html, prosta gierka ale wciąga, ja już 3 dzień gram, narazie 9 plansza.

fajne są takie gierki, nieźle wciagają :D
a grał ktoś w icetower?

Jules Winnfield - Pon 19 Lip, 2004

icy tower to gówno.... wystarczy wciskać odpowiednio szybko spacja w lewo spacja w prawo :| odmuszdrzające kompletnie :)
zebed - Pon 19 Lip, 2004

gra ktos w gta 2 przez sieć ?? :D albo w kontera ewentualnie
Nancy_ - Wto 20 Lip, 2004

elirian napisał/a:
icy tower to gówno.... wystarczy wciskać odpowiednio szybko spacja w lewo spacja w prawo :| odmuszdrzające kompletnie :)

a ile trzeba było się na poczatku namęczyć, żeby tak ładnie wszystko wychodziło :P

Ciul - król żul - Wto 27 Lip, 2004

Nancy_ napisał/a:
elirian napisał/a:
icy tower to gówno.... wystarczy wciskać odpowiednio szybko spacja w lewo spacja w prawo :| odmuszdrzające kompletnie :)

a ile trzeba było się na poczatku namęczyć, żeby tak ładnie wszystko wychodziło :P


Niedługo ale powyżej 500 piętra trzeba jeszcze celować w platformy a to ciężka sprawa...

Lewy - Nie 05 Wrz, 2004

ej no nie możliwe nikt z was w quake 3 nie gra :?:
XbobsonX - Pon 22 Lis, 2004

GTA3.A wcześniej to typu FPP-Wolfenstain i Medal of Honor a duzo wcześniej Duke Nuken 3d i Doom2
Blekit - Pon 22 Lis, 2004

ła! dzisiaj będę miał Tony Hawk's Underground 2 i się podniecam, będę się bawił ostro :wink:
alutka - Pon 22 Lis, 2004

Gra "Larry 7" jest fajna ;)Ale Mac Gayver i tak rządzi :D
KONDOR - Wto 25 Sty, 2005

tetris , saper ,pac-man ? [ ;
Dżagoda - Czw 27 Sty, 2005

Kingpin!!!!!
świetnie rozwala się czyjąś głowę łomem. zajebiste gadki.
lol.

geerwazy - Pią 28 Sty, 2005

ja teraz nakurwiam w Medal Of Honor: Alien Assault, ale i tak moje zdanie jest takie ze najlepsza gra wojenna jest CALL OF DUTY
Blekit - Pią 28 Sty, 2005

do niedawna tluklem się ostro z Tony Hawk Underground 2 z dużą jak na takagrę ilością dobrego pankroka (dead boys, germs, x ,ramones, camaros, joy division...), potem przestalo mnie to bawić, bo poznalem The Crims hehe
kaska - Sob 05 Lut, 2005

uuuuups :] nie zauwazylam (jak zwykle) ze juz taki temat jest :D jakzebym mogla konkurowac :P
Przybysz - Czw 17 Lut, 2005

Gry na Atari i Amigę not Dead :twisted:

poza tym kiedys diablo 2...
ale teraz to kompa uzywam do oglądania filmów różnych fajnych i edukacyjnych i słuchania mp3 w winampie

Zwierz@k - Czw 17 Lut, 2005

ma ktos solucje do the suffering?
geerwazy - Czw 17 Lut, 2005

Cytat:
mi sie bardziej MOHAA podobala, bo w Call of Duty za duzo mozna przejsc metoda "na rambo" ale CoD mam oryginalne nawet

hehe w MOHAA w jednej misji jak nie moglem przejsc na normalnym pzoiomie bo pierwszy to chujnia to wzielem maszynowe w ktorej mialem ostatnie chyba 30 naboji i bieglem kolo niemców :D na szczescie to byl koniec misji, w CoD najbardziej podobala mi sie misja utrzymania budynku przez rusków,


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group