PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - Gry

Vróbel - Pon 11 Sie, 2008

gram aktualnie w stalkera - cien czarnobyla daje rade bardzo rozbudowana gra ale to tak dla sportu tylko od czasu do czasu z takim tempem do konca roku jej nie przejde :lol:
Mecenas - Wto 16 Wrz, 2008

po 7 latach w końcu dorwałem się do diablo 2, zajebiioszka, w październiku biorę urlop i nie odchodzę od kompa :mrgreen:
Rysiek - Śro 26 Lis, 2008

Od paru już lat World of Warcraft :)
Kto nie grał, a lubi gry tego typu - polecam

Vróbel - Czw 27 Lis, 2008

a ja dorwalem gamecuba i napierdalam w fife street :twisted: :twisted: niezla zabawa hehehe
Zwierz@k - Pią 28 Lis, 2008

se chyba dzisiaj call of duty zainstaluje...
wawrzon - Pon 22 Gru, 2008

http://poszkole.pl/gry.php?co2=play&idm=242
To jest u mnei hit...

Pani Ka - Pon 22 Gru, 2008

Już gdzieś to podawałeś. Przez pare dni gralam,ale szkoda nerwów :P
wawrzon - Pon 22 Gru, 2008


:D

Pani Ka - Pon 22 Gru, 2008

Respekt :D
Mecenas - Pon 22 Gru, 2008

wlazłem na tą stronkę i znalazłem mahjonga
od 3 godzin nie potrafię rozłożyć tego ustrojstwa :evil:

heroina - Pon 22 Gru, 2008

przecież to łatwe jest :roll:
jak się złapie zasady to idzie szybko

Mecenas - Pon 22 Gru, 2008

taa? to spróbuj :P
heroina - Wto 23 Gru, 2008

kiedyś w to grałam nałogowo...
nie chce zaczynać znowu, bo to strasznie dużo czasu pożera jak wciągnie

PolakLubiTak - Sob 24 Sty, 2009

http://rickdangerousflash.free.fr/

zajebista stara giera :D może ktoś pamięta :mrgreen:

punczur - Sob 28 Lut, 2009

t0mass napisał/a:
A słyszał ktoś o grze S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl ?? Moim zdaniem, ta gra będzie lepsza od wszstkich dotychczas wydanych gier FPS itp.
(jak ktoś chce info, to na www.stalkerzone.prv.pl albo na oficjalnej www.stalker.com (albo www.stalker-game.com bo nie jestem pewnien...))

stalker rzadzi!!!!
fallout tez grywalo sie tez w tormenta i arcanum baldura far cry wolfenstein soldat i inne erpegi tudziez strzelanki
w erpegow sie bardzo duzo gralo

Zwierz@k - Sob 28 Lut, 2009

aktualnie napierdalam w Rugby 08 od EA Sports.
bnr - Sob 28 Lut, 2009

Ostatnio skończyłem GTA 3, VC, SA. Niestety na czwórki nie widziałem na oczy, bo mój komputer nie dałby rady. Jak tylko go ulepszę, to kupię tę grę.

Był też nowy Fallout i jako sympatyk tej serii mógłbym się o tym długo rozpisać. Ale mi się nie chce.

Planuję też powrócenie do Half-Life 2.

xkrzysiekx - Nie 01 Mar, 2009

ostatnio - "Soulcalibur IV" na x-boxie (wspollokatora)
Biały - Nie 01 Mar, 2009

ja podbijam świat w starym, dobrym Europa Universals II. Rzeczpospolita póki co rozciąga się od Krymu po Brandenburgię i od Inflantów do Konstantynopol. A Niemcy to mój wasal ;)

niedawno też uwolniłem się od Plemion i jestem z tego dumny. Już nigdy nie wrócę do tego guana, bo cholernie uzależnia - ja miałem już stadium ustawiania sobie budzika na dane godziny, by np. wysłać atak czy cuś ;P nigdy więcej ;P

gooy - Pią 06 Mar, 2009

Mecenas napisał/a:
po 7 latach w końcu dorwałem się do diablo 2, zajebiioszka, w październiku biorę urlop i nie odchodzę od kompa :mrgreen:

z LoDem? :D a na battlenecie sie cos jeszcze dzieje?

Biały napisał/a:
ja podbijam świat w starym, dobrym Europa Universals II

a w trojke grales? tudziez w cokolwiek innego z serii? bo ja jestem troche uzalezniony od Hearts of Iron 2 :P

Biały - Wto 10 Mar, 2009

właśnie jeszcze nie, ale planuję w wolnej chwili nadrobić ;>

Dobre to Hearts of Iron ? Szczerze, to wolę klimat z EU.. Wiesz.. Kozacy, wojny z Turkami, dzikie pola... ;)

gooy - Wto 10 Mar, 2009

Biały napisał/a:
Dobre to Hearts of Iron ? Szczerze, to wolę klimat z EU.. Wiesz.. Kozacy, wojny z Turkami, dzikie pola... ;)

jak dla mnie dobre ;] tylko w przeciwienstwie do EU jest tylko jedna opcja -> wojna. bo bez wojny ta gra jest strasznie nudna :P
a juz mi sie zdarzalo, ze niemcy nie dokonali anschlussu, zadowolili sie gdanskiem i pokoj trwalby do 1963 pewnie.

Mecenas - Wto 10 Mar, 2009

co to jest lod?
dziś własnie skończyłem chyba moją najlepszą rozgrywkę ever w EU
Polska oczywiście od Uralu do Amsterdamu i od Bałtyku po Adriatyk z Wenecją, Irlandią, cała Ameryką Pólnocna, po kilka proiwncji w Afryce indiach, na wyspach pacyfiku nie ma innych państw
jestem z siebie dumny 8)

gooy - Wto 10 Mar, 2009

lod = lord of destruction, dodatek do diablo2

do eu3 jestfajny dodatek in nomine, ktory znaczaco ogranicza mozliwosci bezstresowej i szybkiej ekspansji. bo szczerze mowiac polska(czy jakikolwiek kraj) panujaca pod koniec XVIII wieku nad wiekszoscia powierzchni tej planety to mimo wszystko malo realna opcja.
ale jak zwykle priorytet to zapewnienie sobie tytulu cesarza :D

btw gral ktos w victorie (XIX wiek), albo crusader kings (sredniowiecze) z tej samej serii :?:

Biały - Śro 11 Mar, 2009

niestety jeszcze nie, ale tytuły czekają na swoją kolej ;> teraz przyjdzie kolej na Rome: Total War

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group