PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Punkowe anegdotki

Sibikk - Pią 23 Kwi, 2010

Old Crewman napisał/a:
Sibikk napisał/a:
Ja ostatnio na bombie wbiłem do lokalu i szukałem pedałów, i znalazłem z tym ze jeden był trzeźwy i było kiepsko ... ale żyje...


Seks nie zabija przecież :grin:


Jeżeli szukał bym ich w celu odbycia stosunku to napisał bym ze szukałem "gejów" ;-) a to mi się nie zdarza....
Dostałem lekko w mordę i mnie przekopali ale z adidasków wiec szkód nie było...

ko0niu - Pią 23 Kwi, 2010

slayr napisał/a:
Ma 18, jeśli nie kłamie w swoim profilu. ;) . Tzn w sierpniu będzie mieć.


W takim razie nie pozostaje nic więcej jak napisać:

POKA CYCE :twisted:

ale koleżanka się chyba już spłoszyła.

QkiZ - Pią 23 Kwi, 2010

Cytat:
Dostałem lekko w mordę i mnie przekopali ale z adidasków wiec szkód nie było...
A potem sie strzepałeś :?:
Nathalia - Sob 24 Kwi, 2010

ko0niu napisał/a:
slayr napisał/a:
Ma 18, jeśli nie kłamie w swoim profilu. ;) . Tzn w sierpniu będzie mieć.


W takim razie nie pozostaje nic więcej jak napisać:

POKA CYCE :twisted:

ale koleżanka się chyba już spłoszyła.


hm, raczej jestem biernym obserwatorem ;-)
pokażę przy moim tysięcznym poście na tym forum :faja:

Rotten82 - Sob 24 Kwi, 2010

Nathalia napisał/a:
pokażę przy moim tysięcznym poście na tym forum :faja:

to bierz się kurwa do pisania ! :lol:

mqrcin - Sob 24 Kwi, 2010

Nathalia napisał/a:
pokażę przy moim tysięcznym poście na tym forum

nazik ,Qkiz dorzuccie kolezance 998 postów
Bądżcie kolegami :mrgreen:

QkiZ - Sob 24 Kwi, 2010

:lol: Nazik, podkręcamy licznik :?:
slayr - Nie 25 Kwi, 2010

A podkręcajcie :) . Hie, hie.
Sibikk - Nie 25 Kwi, 2010

QkiZ napisał/a:
Cytat:
Dostałem lekko w mordę i mnie przekopali ale z adidasków wiec szkód nie było...
A potem sie strzepałeś :?:

no wiadomo...

Foxy 68 - Pon 26 Kwi, 2010

QkiZ napisał/a:
Cytat:
Dostałem lekko w mordę i mnie przekopali ale z adidasków wiec szkód nie było...
A potem sie strzepałeś

:lol: :lol: :lol:

Beliar - Sob 15 Maj, 2010

Stary motyw,z koncertu w Wolczynie.Standardowe spisywanko przez psiarnie,kumpel mial jeszcze legitymacje skolna(qrwa kiedy to bylo :smile: ),tam gdzie jest podpis wlasciciela kolo podpisal sie xywka.Gliniarz patrzy i wyjezdrza z teksem w stylu "Co to kurwa jest jest?!!!!Jaki Moskal?!!!Mogles sie kurwa rownie dobrze kretyn podpisac!!!.Na to Moskal ze stoickim spokojem"Ta...moglem sie nawet gliniarz podpisac,zjebalem".NO i zawital na dolek
ko0niu - Sob 15 Maj, 2010

Kolega Moskal pewnie nie dostał po ryju blondyną tylko dlatego, że pies nie zrozumiał
"żartu". Wzięli go pewnie na dołek profilaktycznie i za słowo "gliniarz" :zongler:

Spoko Kumpel - Wto 06 Lip, 2010

wracalismy ekipa z jakiegos letniego biwaku porannym autobusem. normalni ludzie jadą do pracy, koleszce zrobilo sie nie dobrze w tym autobusie zapierdolonym ludzmi, na jakims przystanku krzyknął na całe gardło "SPIERDALAĆ BO BEDE RZYGAŁ" wyskoczyl z autobusu i zapierolił spawa na cały przystanek, po czym z ulgą na twarzy wrócił do autpbana. nie mielismy juz problemow z miejscem w autobusie, bo wszyscy pasażerowie spierdolili na drugi koniec. fajnie było.
heroina - Wto 13 Lip, 2010

jazda na kacu komunikacją miejską jest zawsze wielkim wyzwaniem...

historia jest wybitnie niepankowa, bo nikogo nie obrzygał.

Zwierz@k - Wto 13 Lip, 2010

z miliard takich anegdot mogłbym wyodrębnić z tegorocznego Warheada, ale tego nie da opisać się slowem pisanynm :rotfl:
janek_janusz - Wto 13 Lip, 2010

Zwierz@k napisał/a:
z miliard takich anegdot mogłbym wyodrębnić z tegorocznego Warheada, ale tego nie da opisać się slowem pisanynm :rotfl:

to kurna kamera w dlon (moze nie jedna) i realizuj opowiesc filmowa.

beton_jagoda - Pią 16 Lip, 2010

ostatnio siedziałam sobie z koleżanką i piłyśmy wino . jak do mnie dotarła byłam po 5 browarach, ale się jakoś wyjątkowo trzymałam że nawet tego nie poznała . kazałam jej dokupić 2 wina, podzieliłam się z nią, jak zaczynało mi się wino konczyć przypomniało mi się, że kumpel ostatnio miał urodziny i wymusiłam na nim postawienie mi wina w nagrodę za złożenie życzeń . tak więc przyszedł jeszcze a z racji tego że było nas dwie - zakupił dwa wina . koleżanka za często nie pije, więc po połowie zaniemogła, więc nie mogłam dopuścić aby tak zacny trunek się zmarnował .. no i dolałam oliwy do ognia , sama nie wiem jak to w siebie wlałam, aczkolwiek nie ruszałam się z miejsca po kilku pierwszych sikach więc może dlatego nie odczułam aż tak upojenia alkoholowego . no, koniec końców zbierało mi się przy siarce na bełta, ale nie chciało mi się wstać i myślałam, że go jakoś 'stłumię;' . wyszło na to, że znalazł się w moich ustach i go po cichutku pusciłam sobie między nogi (siedziałam pod płotem na ramonesce) , wstałam dokończyć dzieło a kumpel myślał że jest taki przebiegły i mi się wpierdoli z dupą na kurtke, a tu kurwa niespodzianka jak się dupą wpierdolił w mojego hafta . co lepsze kumpela była tak najebana że jej wkręciłam, że to ona się zrzygała i przez kilka kolejnych dni po całym zajściu nie schodziła z tematu jakim cudem ona narzygała aż kołomnie .
o matko, ja chyba książke napisałam, ale po prostu nie potrafię krótko pisać ;p

a jeszcze (co z punkiem ma tyle co ja z techno) kiedyś kumpel mi opowiadał jak chciał przelecieć jakąś laske na zgonie )ona miała zgona) i się zdziwił jak mu coś zaczęło capić spod kołdry - widocznie laska ma przykrą przypadłość że jej puszczzają zwieracze po alko, bo narobiła do wyra ;p

a wiecie jak świetnie jest wbić na krzywy ryj na bani na techno, zrobić pogo na parkiecie i te odgłosy lasek w sandałkach "ała, ona ma glany!"

jeszcze mały komentarz do laski co napisała o zjadaniu chrupków z penisa jakiegoś kolesia - gratuluję szacunku do siebie !!

chociaż wnioskując z tego, jak się tym chlubisz (ch, czy h ? ;p ) uważasz to za tru pankowe .. no cóż, pozostawię to bez komentarza :*

Grubas 2 - Pią 16 Lip, 2010

ostatnio rzadko tu zaglądam ale w tym wypadku musiałem aż się zalogować aby zapytać kto sobie robi takie jaja bo dowcip naprawdę przedni.. :lol:
Rotten82 - Pią 16 Lip, 2010

zbanujcie ją !! :old: ona ma glany !!
Zigi - Sob 17 Lip, 2010

gimnazjalna alternatywa która nigdy nie miała miejsca :misiek:
suchy693 - Sob 17 Lip, 2010

Kiedys kumpel jadac busem nocnym na Pragie widział taką sytuację .Siedziała dynksiara i dynks.Dynksiara trzymała sie siedzać poreczy i patrzyła w gore autobusu ,dynksiarz przyuwazył to i spytał ZOŚKA CO TY ROBISZ ???ona odpowiedziała MYŚLĘ !!! w tym momencie zachamował autobus i dynx spadł z siedzienia ,podnosząć sie z podłogi ,wymownie spojrzał na nią i powiedział TO ŻĘŚ KURWO WYMYSLIŁO !!!
Dzemu - Sob 17 Lip, 2010

jagoda naprawde beton z ciebie
Anonymous - Sob 17 Lip, 2010

beton_jagoda napisał/a:


jeszcze mały komentarz do laski co napisała o zjadaniu chrupków z penisa jakiegoś kolesia - gratuluję szacunku do siebie !!


bułkę przez bibułkę a chuja gola ręką?? :D niunia jak Ty sie jeszcze wacków brzydzisz to zmień forum na "jestemJeszczeDziewicą.pl" i wróć za jakieś trzy lata :)

W moich prywatnych rankingach juz kolejny raz nadaje miano "gorszy debil od lidki" :D

Szo - Sob 17 Lip, 2010

Cytat:
a wiecie jak świetnie jest wbić na krzywy ryj na bani na techno, zrobić pogo na parkiecie i te odgłosy lasek w sandałkach "ała, ona ma glany!"


Nie, nie wiemy. Gratuluję szacunku do siebie :bananik: zjadanie chrupek z wacków jest bardziej smooth!

janek_janusz - Sob 17 Lip, 2010

Prywatnie dodam, że nie znałem Jagody która by sie brzydziła. Może taki wizerunek na zewnatrz ale sam na sam inne snuja sie już opowiesci.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group