PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - debilizm miesiąca

baka - Nie 22 Kwi, 2007
Temat postu: debilizm miesiąca
Kilkanaście tekstów popełnionych od ostatniej edycji konkursu. Pisownia w 100% oryginalna, nic nie poprawiałam. macie 2 tygodnie na wybór faworyta

Debilizm nr 1 napisał/a:
Nie przyznaje sie żebym była inteligentna 8)


Debilizm nr 2 napisał/a:
bije o zaklad ze ty bys nawet karal glodujaca matke z dzieckiem za kradziez bulki z supermarketu... kapitalistyczna swinia nastawiona tylko na zysk i konsumpcjonizm!


Debilizm nr 3 napisał/a:
"pragnienie odwetu rozpierdala twuj mózg" kidys Smar SW spiewal i ja sie z tym zgadzam, zwolennicy kary smierci sa gorsi od tych mordercuw, bo tamci z reguly zabijaja jedna osobe, moze dwie, trzy, a ci chca po prostu eksterminowac jakas grupe jak Hitler zyduw. Kara smierci = nazizm


Debilizm nr 4 napisał/a:
a mi sie niepodoba, nawet jednego zaangazowanego numeru nie maja... o co oni walcza? oni smia nazywac siebie pankami? muzyka na wiejskie potancowki - za lekka, bez przekazu i znajac zycie 99% ich fanow to nazipunki z cpdp


Debilizm nr 5 napisał/a:
Nazi Punk zwany inaczej OI! czyli np.the analogs daza do zjednoczenia punków i skinheadow


Debilizm nr 6 napisał/a:
dzis podpalamy pomniki, jutro na nas wyroki smierci...
nastepny bedzie nazista Pilsudski!!!!

Debilizm nr 7 napisał/a:
Nie wkurwiajcie mnie nawet czlowiek chce wyznawac swoja subkulture a tu mu wszyscy przeszkadzaja .co za pojebany świat :(


Debilizm nr 8 napisał/a:
przede wszystkim na woodstock jedzie sie na koncerty a inna sprawa ze najlepiej w grupie fajnych kumpli bo z debilami jechac to tez nie za bardzo chociaz debile raczej nie jezdza na woodstock(moze czasami skini)


Debilizm nr 9 napisał/a:
rap to stry gatunek muzyki...czesto wystepuja elektryczne gitary a hip hop to polska 'muzyka' w stylu 'hardkorowe brzmienie'


Debilizm nr 10 napisał/a:
nie wolno żyć stereotypami...!! wyobraź sobie, że każdy myśli o Tobie "zły punk, ćpun i pijak" wszyscy się Ciebie boją i chcą żebyś umarł....


Debilizm nr 11 napisał/a:
taaa... co jeszcze? masz jeszcze jakieś mądre tezy? tatułaż to nie dziara...!


Debilizm nr 12 napisał/a:
a najlepiej czyści szyby prawicowa gazeta metro...ha ha ..bo czytać jej nie ma sęsu bo czym jest dlamnie prawicowe pisemko papier toaletowy bądz do czyszczenia szyb ja czytam pasarzera ha..i inne gazetki bardzej podziemne.....a ty pewnie niusłika??? CO ?? eh,...wy burżuje to jesteście ale pamiętaj -cie czas chaoosu i samo zagłady jest bliski ... podpisano zainteresowany


Debilizm nr 13 napisał/a:
czesc przestepst jest popelniana z powodu biedy ktora napedza m.in. panstwo nie dajac zasilkow potrzebującym


Debilizm nr 14 napisał/a:
co sadzicie o pankowcach ktorzy maja telefony komurkowe ?
czy to niejest glupie no nie? glupie to jest.
Bo oni nie powinni nosic telefonow bo to jest niezgodne z ich etyka pankowska i wogole te firmy wykorzystuja ludzi i wogole i wogole to jest glupie i karygodne jestem z tego powodu przybita nawet na Browca niemam ochoty!


Debilizm nr 15 napisał/a:
Na akcji Antyfaszystowskiej nigdy nie byłam, ale jak będę miała okazje to czemu nie . Swego czasu miałam naszywkę Anty Nazi, ale nie zdążyłam jej przyszyć, bo mi portfel zaje*** a tam ją miałam .
Nie ma co to g*** trzeba tępić….


Debilizm nr 16 napisał/a:
Zrobię sobie emo-jaja, od dzisiaj będę zaczesywać włosy łonowe na jedną stronę xD

Blekit - Nie 22 Kwi, 2007

3, choc kilka jeszcze na wyroznienie zasluguje
Gecko - Nie 22 Kwi, 2007

Ostatnie to akurat jest na 100% żart, więc nie powinno tu być ;)

Ale zniszczyła mnie 2-ka tak więc na nią mój głoś :D

A jeszcze się przyczepie. Przy czwórce poinno się dopisać, ze chodzi o Nasty Habits, będzie to jeszcze lepiej brzmiało ;)


Chociaż i tak napewno wiele to prowokacja :)

Blekit - Nie 22 Kwi, 2007

a no wlasnie
xkrzysiekx - Nie 22 Kwi, 2007

ja stawiam na 9-ke
baka - Nie 22 Kwi, 2007

a przy 4 to myślę ze bez względu na to jaka kapela to by była, debilne stwierdzenie ze musi coś przekazywać
Gecko - Nie 22 Kwi, 2007

baka napisał/a:
a przy 4 to myślę ze bez względu na to jaka kapela to by była, debilne stwierdzenie ze musi coś przekazywać

No w sumie racja :)

Dev - Nie 22 Kwi, 2007

3

ciężko się zdecydować, częsc to w ogóle pierwszy raz na oczy widze. ale kilka jest naprawde mocnych :lol:

Biskot - Nie 22 Kwi, 2007

no 3 jest mocna ale wysztkie te posty sa "fajne"
ale tu z czego sie smiac, jest nad czym zaplakac :roll:

Zwierz@k - Nie 22 Kwi, 2007

zaglosowalem na 4...ale duza konkurencja jest, oj duza....
buri - Nie 22 Kwi, 2007

niech bedzie trójka, ale wachalem sie tez miedzy numerem 10. był tak z uczucien napisany.
ale i tak polowa to prowokacje...

Xiao Mei - Nie 22 Kwi, 2007

Tak chcialam reaktywacji tematu, a pani baka nie uwzglednila moich dwoch typów, szkoda..
Olewam temat w takim wypadku.

rozwal - Nie 22 Kwi, 2007

mi sie Twoj jeden typ podobal, ale prowadzacy ma tu wladze :-)
dla mnie 15 najlepsza jest 8)

abominacja - Nie 22 Kwi, 2007

15 choć kilka innych tekstów też mnie rozwaliło
Stanzberg - Nie 22 Kwi, 2007

Xiao Mei napisał/a:
pani baka nie uwzglednila moich dwoch typów, szkoda..


A ja jej za to serdecznie dziękuję. :kiss:

Ja Twoich tekstów nie wysłałem, Xiao. :)

bnr - Nie 22 Kwi, 2007

dla mnie ostatnim numerem jeden byl jakis tekst o woodstocku, ze w namiotach rozmowy po swit :lol:

glos swoj oddam pozniej :)

WZT - Pon 23 Kwi, 2007

czemu nieda sie glosowac na wiecej niz jeden?!

z ciezkim sercem oddaje glos na 4 :D

wawrzon - Pon 23 Kwi, 2007

stawiam na 5
Anonymous - Pon 23 Kwi, 2007

ehh zaden z tych tekstów nie byl pisany na powaznie
Stanzberg - Pon 23 Kwi, 2007

Kolega suodki jest stanowczo nad-reprezentowany w tym konkursie. :o :lol:
Anonymous - Pon 23 Kwi, 2007

No 3 za: Premyślenia i ortografie :lol:
Aneta - Pon 23 Kwi, 2007

trójeczka oczywiście
dns - Pon 23 Kwi, 2007

15 wykreca suty, nie ma co
hellcat - Pon 23 Kwi, 2007

Nawet po odrzuceniu debilizmów-prowokacji wybór jest niezwykle trudny...

Waham się pomiędzy 3, 7 i 11.

Quostek - Pon 23 Kwi, 2007

Stanzberg napisał/a:
Kolega suodki jest stanowczo nad-reprezentowany w tym konkursie.


Nie mniej ni więcej!

6.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group