PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Ulubione WINO

evilriot - Czw 04 Mar, 2010

Jak wyżej, bez niczego ;) białe komandosy najlepsze
BadMotherfucker - Sob 06 Mar, 2010

Zielony Komandos - 5 zł z żabki
Mocny karton wiśnowy - 5.50 zł w każdym monopolowym

ko0niu - Sob 06 Mar, 2010

jak kiedyś stałem na kasie w żabce to każdy żulik kręcił nosem, że 5 zł to kurewska cena za wino, ale fakt, u nas jabłko sandomierskie w monopolach wciąż stały po 3,75 zł
salomone - Sob 06 Mar, 2010

No bo 5zł to dużo jak na wino...Kiedyś można było pić ze względu na smak,cenę i działanie,dzisiaj ze względu na smak i trochę działanie,bardzo mocne browary robią konkurencję :-|
Zigi - Pon 08 Mar, 2010

5zł to dużo jak na bełcika. Ja kupuje w warzywniaku Zielone Jabłuszko po 3.75+butelka a trunek smaczniejszy niż niejeden burżujski wynalazek w stylu komandosa.
ko0niu - Pon 08 Mar, 2010

Co ty gadasz salomone, przecież te wszystkie piwa 9% typu wojak/imperator/karpackie extra mocne są niewypijalne i z piwem to mają co najwyżej opakowanie wspólne. Już wolę wypić parę słabszych piwek kosztem mniejszego stopnia ochlania niż duldać te piwopodobne szczyny.
Zigi - Pon 08 Mar, 2010

Z tych 9% to najlepsze basztowe, a o dziwo te Donnery z tesco najtańsze też wchodzą jak woda chociaż już wyrosłem z picia najtańszego byle sie najebać.
mqrcin - Pon 08 Mar, 2010

nazik napisał/a:
Tych innych o takiej mocy nie da się pić.

CHYBA ŻE PO SCHŁODZENIU DO TEMPERATURY 5-6 STOPNI :faja:

mqrcin - Pon 08 Mar, 2010

nazik napisał/a:
Chyba, że na mega kacu jak się już smaku nie czuje ;)

CZYLI CODZIENNIE RANO :rotfl:

salomone - Pon 08 Mar, 2010

Ja jak piwo piłem to lubiłem perłę mocną (7,6%).Ale i tak jabol lepszy pod każdym względem :faja:
Anonymous - Pon 08 Mar, 2010

nazik napisał/a:
Zigi napisał/a:
Z tych 9% to najlepsze


Żywiec Porter :faja: Tych innych o takiej mocy nie da się pić.



da sie;) z coca-cola z biedry :P

Zigi - Pon 08 Mar, 2010

za czasów gimbazy to z chłopakami kupowaliśmy w biedrze szampany, wino i piwo.
Mieszalismy to w kubeczkach plastikowych no i takie driny przenosiły nas w inny świat :oops:

ko0niu - Wto 09 Mar, 2010

u nas był jabol z colą, jabol z wodą mineralną gazowaną, jabol z piwem. Tylko szampana w to nie mieszaliśmy, obawiam się że taka mieszanka podłych smaków typu biały kielich i carskoje igristoje wywołałaby kaskady bełtów.
Mecenas - Wto 09 Mar, 2010

pare razy stosowałem szampana w pijackich orgiach ale nigdy nie mieszałem w jednym naczyniu z innymi alkoholami, i nie mam zamiaru, wiecie bo ja lubię czystą a nie drinki, lubię tatuaże i lubie dziewczynki ;-)
Zigi - Wto 09 Mar, 2010

jabol z colą to taki standardzik, do tej pory sobie popijam czasami.
evilriot - Wto 09 Mar, 2010

Komandosy po 5.50? Cudnie... W lesznie po 6.15 (z butelką) mamy... ździercy ;)
salomone - Śro 10 Mar, 2010

No z butelką to i u nas,ale ja zawsze mam na wymiane ;-)
Wulkan92 - Czw 11 Mar, 2010

Komandosy są dobre w smaku ale jeśli chodzi o moc to seria [nazwa owocu]mocne z dwikozów.Kiedyś był u mnie w sklepiku Cavalier ze spirolem 18% i 4 zl kosztowal ale zabrali...
Cyb - Czw 11 Mar, 2010

zmieszajcie mnie z blotem, ale nie pijam wina ; p nawet takiego za 200 zl bym nie tknal, zdarzalo mi sie kiedys pijac lesne dzbany, ale nie przepadam
Mecenas - Czw 11 Mar, 2010

ja też unikam, ale z nieznanych mi pwowodów laski lubią pic wino to przecież nie będę łoił wódy obok niej :-|
Zwierz@k - Pią 12 Mar, 2010

powiem szczerze ze do niedawna mialem wstre, ale przelamalem sie pijacd fresco czerwone półsłodkie - miooooddd!
heroina - Sob 13 Mar, 2010

Zwierz@k napisał/a:
fresco czerwone półsłodkie - miooooddd!
:!: :!: :!:
i do tego kosztuje 11zł ;-)

bardzo dobre winko do kolacji, tudzież jakiegoś ładnego filmu.

ko0niu - Sob 13 Mar, 2010

my wczoraj z Asią przyjebaliśmy troszke droższe Carol Rossi różowe. To wino bardzo smaczne i wydaje mi się warte wydatku rzędu 22 - 25 zł.
heroina - Sob 13 Mar, 2010

też dobre, ale ze względu na cenę tylko od czasu do czasu.

Mecenas napisał/a:
z nieznanych mi pwowodów laski lubią pic wino
się wtedy elegancko i dystyngowanie wygląda ;-)

Cytat:
przecież nie będę łoił wódy obok niej :-|
czemu nie?
salomone - Sob 13 Mar, 2010

ja tam zawsze łoje wino niezależnie od okoliczności...na 18-te urodziny i na wielkanocny stół też wpadłem z jabolem i sie nikt nie burzył :faja:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group