PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

Anonymous - Pią 12 Gru, 2008

ja nie żałuję. nie nadaję się na tego typu imprezy.
Mecenas - Pią 12 Gru, 2008

Cytat:

pamietam, ze polowa panienek z mojej klasy wygladala 1. jak ktos zupelnie inny, 2. na 10 lat starsze... wdzieku im dzieki temu nie przybylo.

dokładnie

Stanzberg - Pią 12 Gru, 2008

Zdumiewające, ale ja również olałem swoją studniówkę. :lol:

Smash the system. :lol:

Anonymous - Pią 12 Gru, 2008

a ja studniówki nie miałam :)
xkrzysiekx - Pią 12 Gru, 2008

w Trójdce aktualnei trwa audycja nadawana z liceum, do kt uczęszczali Robert Brylewski czy Kazik Staszewski., wówczas bardzo wyraziste persony w polskim punku. szczypta wspominek o nich, stanie wojennym, latach 80. + sporo fajnej muzy: stare (falowe) U2, Brygada Kryzys, stara Republika, stary Kult, Mr Zoob etc.
magdalenik - Pią 12 Gru, 2008

nazik napisał/a:
Nawet na półmetku nie byłem z tymi zjebami.

tez nie bylam :D
ale serio troche zalowalam,bo sie te klasowe oszolomy zzyly ze soba(na ok dwa tygodnie,pozniej im przeszlo)a ja dalej taaaka samotna bylam :lol:
poza tym podobno jakies akcje...erotyczne z uczennicami i wf-istami w roli glownej przegapilam :wink:

gooy - Pią 12 Gru, 2008

dis napisał/a:
pamietam, ze polowa panienek z mojej klasy wygladala (...) na 10 lat starsze... wdzieku im dzieki temu nie przybylo.

to i tak mlodo. na mojej studniowce dziewczyny wygladaly na ryczace 40stki.
a co do studniowki, to lepsze imprezy sie w parku odbywaly.

Ryszard - Pią 12 Gru, 2008

haha, też uznałem że pierdolę studniówkę. tak samo było z półmetkiem.
punk attitude?

heroina - Pią 12 Gru, 2008

to ciekawe czy wpasuje się w kanon wyglądania jaknieja czy stanę się ryczacą 40 (chociaz możliwa jest fuzja obu zjawisk i wtedy będzie całkiem uroczo)
cóż... zobaczymy.
jak narazie nie mam sukienki.
wciąż.

Ryszard - Pią 12 Gru, 2008

heroina napisał/a:
jak narazie nie mam sukienki.

Zajebiste! Idź tak na studniówkę, nowa jakość imprezy!

Zwierz@k - Pią 12 Gru, 2008

a ja na swojej byłem i zajebiscie sie bawiłem - oprocz standardowego umca umca, ktore odbywalo sie w "piwnicy" restauracji przygrywała nam kapela :) zagrali nawet Farben Lehre :lol: :lol: :lol:
Marguz - Pią 12 Gru, 2008

u mnie było tylko typowe umca umca, ale chuj też się dobrze bawiłem, no może oprócz wpadki ze skradzionym aparatem, który później znalazłem w kielni marynarki -szejm- latałem i chciałem bić za aparat, ale i tak było elegancko
Aneta - Pią 12 Gru, 2008

a ja byłam, kompleksów nie mam z tego powodu :P i było git :!:
Vróbel - Pią 12 Gru, 2008

Aneta napisał/a:
ty wróbel nawet do klęczenia na grochu się nie nadajesz, daruj sobie te personalne zaczepki i trolowanie o niczym w każdym temacie ...jesteś jak gówno do buta przyczepione, zero argumentów więc tylko pośmiadujesz cicho... przykre jest to, że nie widzisz nawet tego że twoje zaczepki nudzą, jak nie masz niczego sensownego do powiedzenia to się po prostu przymknij


Lamiesz regulamin forum nie wolno sie obrazac bo mozna nawet banana dostac :idea:
Sensownego mam do powiedzenia wiele tylko ze ty nie jestes osoba z ktora warto by konwersowac.Poza tym jestes przewrazliwiona wez na jakis urlop sie udaj :kiss:

Pazzo - Pią 12 Gru, 2008

U mnie kapela jakaś grała :) na szczęście oszczędziła typowego umca bumca :D Hurta nawet zagrali :) zresztą jak sie wypije to muzyka juz nie jest najważniejsza... i tak się dobrze człowiek bawi :D
Anonymous - Pią 12 Gru, 2008

wydaje mi sie vrobel że do nieodpowiedniej osoby swoje słowa skierowałes :D
Vróbel - Pią 12 Gru, 2008

skoro ty tak mowisz to na bank mam racje :lol: :lol: :lol:
Anonymous - Pią 12 Gru, 2008

ach, jak ja kocham Twą ironię...
heroina - Sob 13 Gru, 2008

2godziny łażenia po sklepach i dupa. same sukienki dla starych bab (lub dla młodych, które koniecznie chcą wyglądać jak stare)
ostatecznie kupiłam materiał i się biorę za szycie.

Anonymous - Sob 13 Gru, 2008

u nas są fajne :D i w sumie niedrogie :)
Marguz - Sob 13 Gru, 2008

Jadę do knajpy do lbn jestem przygotowany na totalny napierdol...miareczka 1zł, perełka 2,5, heineken 3zł. Jedziem kyrwa do raju
Anonymous - Sob 13 Gru, 2008

a ja własnie sprawdzam czy sie dodał ostatni filmik nma youtube,jak najebana śpiewałam pokonamy fale na andrzejkach i jedziemy do imperium :D
Pazzo - Sob 13 Gru, 2008

I dodał się? :D
Anonymous - Nie 14 Gru, 2008

dodał się :D ale lol ;D :twisted:
Zwierz@k - Nie 14 Gru, 2008

dziś niczym Al Bundy zdobyłem trzy przyłożenia w jednym meczu :faja: :faja: :faja:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group