PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

Marchin - Sob 09 Lip, 2011

Mecenas napisał/a:
12 km to dziennie się robi przez kilka lat i to wcale nie rekreacyjnie


'Poobrażałeś' się na wszystkie sklepy w okolicy i po piwo na drugi koniec miasta musisz drałować? ;-)

Szymix - Sob 09 Lip, 2011

ale jak ktos nie rusza ich z domu to i po 12 bola... :eeek:
Rotten82 - Sob 09 Lip, 2011

koleś od początku wakacji przed komputerem siedzi i dla niego nawet 12 metrów żeby się wyszczać to pokaźny wysiłek
suchy693 - Sob 09 Lip, 2011

:mrgreen: Dajcie chłopaczynie spokój ,dopiero mama mu pozwoliła z komputera korzystac bo zdał do nastepnej klasy a wy tak sie nasmiewacie :>
Faith_ - Sob 09 Lip, 2011

PsychoSid napisał/a:
.12 km

ja 12 km szłam w jedną i drugą stronę do szkoły -.- Dzięki niej mieszczę się w super S!

zachariasz - Sob 09 Lip, 2011

Odpierdolcie się od chłopaka! Zazdrościcie że musicie robić 12 kursów po 2km dziennie do monopolowego :lol: Chciał bym kiedyś móc pić cały dzień, ani razu nie wychodząc z domu :grin:
BadMotherfucker - Sob 09 Lip, 2011

12 kursów po 2 km to daje 24 km :gaz:
zachariasz - Sob 09 Lip, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
12 kursów po 2 km to daje 24 km :gaz:


I co z tego? :crazy:

BadMotherfucker - Sob 09 Lip, 2011

:wall: :wall: :wall:
Faith_ - Sob 09 Lip, 2011

Zachariaszu zacny Wilk z Wilka i Zająca. Wałkuję ,,Pana Tadeusza'', Mickiewicz mógł to jakoś ładniej napisać :/
zachariasz - Sob 09 Lip, 2011

Zły matkojebco, próbowałeś mnie pouczyć po błędzie którego nie popełniłem. Moja późniejsza wypowiedz nie miała, oraz nie musiała mieć żadnego związku z postem PsychoSida więc mogłem sobie dojebać nawet 37 kursów po 0,7km i też by pasowało... :mad: masz mnie za takiego idiotę który nie potrafi mnożyć przez 1 ? :evil:
BadMotherfucker - Sob 09 Lip, 2011

:wall: :wall: :wall:
zachariasz - Sob 09 Lip, 2011

mądra wypowiedź.... huj ci w dupe :dupa:
BadMotherfucker - Nie 10 Lip, 2011

:lol:

Cierpię dziś na bezsenność, siedzę i piwkuję do monitora słuchając pankroka :punk:

suchy693 - Nie 10 Lip, 2011

zachariasz napisał/a:
mądra wypowiedź.... huj ci w dupe :dupa:
ale macie ciśnienie w morde jeza :shock:
bladaczka - Nie 10 Lip, 2011

z jednej strony obiecałam kumplom,że pomogę im dziś ogarnąć trochę właśnie wynajęte mieszkanie a z drugiej czuję się się jak oszołomiony kot który po satanistycznym gwałcie wychodzi z cmentarza pod koła ciężarówki :hmm: co robić.co robić :sad:
zachariasz - Nie 10 Lip, 2011

nazik napisał/a:

W lesie grzybów nie było


I ja muszę u siebie sprawdzić... jakieś kurki powinny już być :smile:

może na łące rosną już zabawne grzybki!? :geek:

BadMotherfucker - Nie 10 Lip, 2011

Ależ kurwa kac :zygi:
suchy693 - Nie 10 Lip, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Ależ kurwa kac :zygi:
na kaca najlepsza praca :mrgreen: ja tak uczyniłem :old:
Prompto - Nie 10 Lip, 2011

pewnie będzie burza - bo będzie ognisko :razz: napisałam pracę na koniec studenckiego życia - i jak od razu lekko się czuję
BadMotherfucker - Nie 10 Lip, 2011

Szczerze wątpię żeby łysiczki już rosły :razz:
Opiłem się wody, najadłem i tak jakby mi lepiej. 2x 4pak i 2 mocne drinki to zdecydowanie złe połączenie :?

suchy693 - Pon 11 Lip, 2011

wróciłem z roby jeszcze 3 dni i narescie wyjazd w puszczę i cisze bez muzy /ludzi i innego skurwysynstwa :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik:
Aida - Pon 11 Lip, 2011

oś kurwa, co za zajebista dyskusja :D chłopak się chwali, bo nigdy tak daleko nie był, a wy polewke macie :D
Faith_ - Pon 11 Lip, 2011

Aida, coś się stało z klawiaturą?
Aida - Pon 11 Lip, 2011

taa przez telefon pisze :/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group