PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 17.04.2010 - Warszawa - PERKELE

Foxy 68 - Wto 30 Mar, 2010

lepsi kapitaliści niż elektorat SLD :lol:
Aneta - Wto 30 Mar, 2010

bart6977 napisał/a:
A może ktoś jest chętny na busika ze Świdnicy Wro i okolic 3,5 za km w miarę tanio.Busik 20 osobowy bo więcej raczej nie będzie żeby brać 32os.


nie spamuj

Foxy 68 - Wto 30 Mar, 2010

nie przesadzaj
Foxy 68 - Wto 30 Mar, 2010

A co nie głosowałeś niby na nich :lol:
magdalenik - Czw 01 Kwi, 2010

Foxy 68 napisał/a:
O! Dobrze,że będziecie. Istnieje szansa na odzyskanie mojej 88% DIY zapalniczki? :razz:


to do mnie?

moje ręce nie miały nic wspólnego z twoja 88% DIY zapalniczką.

chyba... :razz:

Foxy 68 - Czw 01 Kwi, 2010

Właściwie to do Hansa, bo mam dokument w postaci fotografii na której przypala sobie papierosa (albo tylko trzyma w ręku - tego nie jestem w stanie ustalic) moją 88% DIY zapalniczkę w czasie kiedy już poszedłem do krainy wiecznych łowów - czyli przez las :lol:

Oczywiście zapalniczka chuj mnie obchodzi ale mi się przypopniało o złodziejach z Krakowa :lol: :razz: Jak myślisz Magda,da radę poplotkować czy zdołam z siebie wybełkotać tylko "cześć" jak ostatnim dawnym razem? :lol:

Ryszard - Czw 01 Kwi, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Jak myślisz Magda,da radę poplotkować czy zdołam z siebie wybełkotać tylko "cześć" jak ostatnim dawnym razem?

Ciekaw jestem, panie Browar, czy będzie okazja wymienić parę zdań, a nie tak jak ostatnio uścisnąć grabę i dalej skupiać się na paleniu papierosa :mrgreen:

Foxy 68 - Pią 02 Kwi, 2010

:oops: jestem chamem i prostakiem,za dużo oczekujesz :lol:


Sorry, Rysiu głupio mi teraz :oops: :lol: Obiecuję poprawę.

Ryszard - Pią 02 Kwi, 2010

Spoko, to nawet fajnie wyszło wtedy; jak zawodowi palacze, ktorzy jebią cały świat :lol:
ko0niu - Pią 02 Kwi, 2010

Twardziele ja Czarls Bronson :lol: Rysiu wiesz może już kto się zabiera z Wro? Jak masz jechać sam to może się poświęcę i przygalopuję jakoś do Wro i rozpierdolimy jakiś skład kolejowy :twisted:
magdalenik - Pią 02 Kwi, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Właściwie to do Hansa, bo mam dokument w postaci fotografii na której przypala sobie papierosa (albo tylko trzyma w ręku - tego nie jestem w stanie ustalic) moją 88% DIY zapalniczkę w czasie kiedy już poszedłem do krainy wiecznych łowów - czyli przez las :lol:

ty na pewno wiesz, który to hans? :lol:
on najwyżej, jak to mówi "lolki jara", a ostaniego papierosa 5 lat temu spalił :razz:
Foxy 68 napisał/a:
Jak myślisz Magda,da radę poplotkować czy zdołam z siebie wybełkotać tylko "cześć" jak ostatnim dawnym razem?

ja tez niewiele więcej byłam w stanie powiedzieć, wiec w sumie twoja niedyspozycja była mi bardzo na rękę, bo maskowała moją :lol:

...czyli - mam nadzieje, ze na perkele coś ponad cześć uda nam sie wyartykułować :razz:

Kamyla - Pią 02 Kwi, 2010

ko0niu napisał/a:
Rysiu wiesz może już kto się zabiera z Wro?

Jaaa! Jaaaa! Chociaż to nie jest tak 100% pewne...matury straszą w tych okolicach, ale co by nie było planuję od dawna :twisted:

Foxy 68 - Sob 03 Kwi, 2010

magdalenik napisał/a:
ty na pewno wiesz, który to hans?
:lol: :lol: :lol:
nie no skąd :lol: :razz:

-> pw,Lala.

Dilinger - Sob 03 Kwi, 2010

Wy mi tu lepiej napiszcie czy w dzień koncertu dostanę bilet????Bo jechać przez pół Polski i pocałować klamkę mi się nie uśmiecha :>
ko0niu - Pon 05 Kwi, 2010

To się ogarnij, zamów w przedsprzedaży przez stronę Progresji i odbierzesz na dowód osobisty w dniu koncertu w klubie. Czytać info na stronie klubu nie boli. :*
resurrect - Sob 10 Kwi, 2010

http://orka.sejm.gov.pl/w...pub/EPIA-84DFZC

Pomimo dzisiejszych tragicznych wydarzeń, koncert odbędzie się we wcześniej ogłoszonym terminie. Podczas koncertu symbolicznie uczczona zostanie pamięć zmarłych osób.

Aneta - Śro 14 Kwi, 2010

Żałoba narodowa przedłużona do niedzieli... ciekawe czy nie odwołają koncertu...
Mecenas - Śro 14 Kwi, 2010

no do kurwy nędzy
wczoraj kupiłem 4 bilety, Hans dzwonił że juz kupili pociągowe, aj pierdolę co za burdel się zrobił

Stanzberg - Śro 14 Kwi, 2010

Nie no, mam nadzieję, że tym razem nikt nie spęka i gig się odbędzie. Swoją drogą, ile można ciągnąć tę żałobę. :x
Ryszard - Śro 14 Kwi, 2010

Kurwa, może by tak przedłużyć żałobę na najbliższe 7 lat? Albo w ogóle już dożywotnio okryć naród żałobą i odwołać wszystko?
Polacy niestety mają cholerną skłonność do przesady. :wall:

Aneta - Śro 14 Kwi, 2010

Ryszard napisał/a:
Polacy niestety mają cholerną skłonność do przesady.


dokładnie:

Premier Donald Tusk podpisał uchwałę, na mocy której rząd przeznaczył 20 mln zł na sfinansowanie uroczystości pogrzebowych oraz kosztów związanych z pochówkiem osób tragicznie zmarłych w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.


http://www.dziennik.pl/ka...zeby_ofiar.html

antipop77 - Śro 14 Kwi, 2010

iglak na konserwach napisal:

Cytat:
Sobotni koncert jest odwołany na 100%.Prawdopodobnie odbędzie się w innej dacie...nie będę wyprzedzał organizatorów ,poczekajcie na oficjalne info od Resurrect Promotions.


kolo 15 ma byc info od organizatorow podobno. bedzie dotyczylo pewnie nowego terminu i ewentualnych zwrotow kasy za bilety. bo to, ze w ta sobote koncertu nie ma to juz nie podlega dyskusji raczej.

Stanzberg - Śro 14 Kwi, 2010

Potwierdzam, mam info z pewnego źródla, że ok. 15:00 ogłoszą termin przełożonego sobotniego koncertu.

Czyli chujnia. :-| :wall:

Aneta - Śro 14 Kwi, 2010

nieeeeeeeeeeeeeee
wawrzon - Śro 14 Kwi, 2010

:jupi: :jupi: :rotfl:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group