PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Pavulon Twist

Zwierz@k - Nie 01 Lis, 2009

chyba ze dwa numery slyszalem z jakiegos składaku garażu. Generalnie jestem fanem sajkobili, rokabili etc, aczkolwiek ten materiał był spoko.
wawrzon - Nie 01 Lis, 2009

Perła - a mają jakaś konkurencję ? ;)
Mecenas - Nie 01 Lis, 2009

na płycie zupełnie bez pazura :|
Stanzberg - Pon 02 Lis, 2009

Widziałem na żywo prawie wszystkie odsłony tego projektu i muszę powiedzieć, że materiał z płyty zupełnie nie oddaje zajebistości tej kapeli.
Po pierwsze, na scenie to jest petarda, a na krążku wychodzi trochę granie do kotleta; po drugie, brzmienie jakie sobie ustawili zbyt miękkie w stosunku do tego co grają na koncertach, a po trzecie rewelacyjnie brzmieli z rosyjskojęzycznym wokalistą, Andriejem!
Angielski wokal to se każdy może zaordynować, po rusku to była dopiero muza... doskonała do chlania do wódy. :idea:

gambrero - Pon 02 Lis, 2009

fajny projekt, choć płyta, mimo że bardzo stylowa, rzeczywiście trochę bez kopa. demo z ruskim wokalem zajebiste. na żywo niestety nie widziałem.
Biały - Pon 02 Lis, 2009

live zajebiście.
Zwierz@k - Pon 02 Lis, 2009

teraz dają po angolsku? :?
to nawet nie zamierzam tykać.

Stanzberg - Pon 02 Lis, 2009

Cytat:
nie zamierzam tykać.

Bez przesady, band jest niezły; jedyny warunek: trzeba lubić surf. :)

Zwierz@k - Pon 02 Lis, 2009

a z tym właśnie jak wspomniałem wyżej u mnie raczej słabo. Tj. posłuchać mogę, ucho mnie od tego nie boli, ale jakoś się nie zachwycam.

Dzięki tym rosyjskim tekstom kapela była dla mnie właśnie zjawiskowa, chociaż moja znajomość tegoż języka kończy się chyba na słowie "wódka" :wink:

suchy693 - Pon 28 Cze, 2010

Wokalista rosjanin Andriej na demowkach owszem spiewał ale na na płycie 1 jest ,był inny wokal zreszta z tego co gadałem z wokalista to juz sie rozpadli chyba :cry:
Stanzberg - Wto 29 Cze, 2010

Tak, chyba się już rozpadli, pożegnalny koncert zagrali z miesiąc temu.
paulnroll - Wto 29 Cze, 2010

Stan, to byl pozegnalny koncert starego wokalisty, teraz szukaja nowego :P

nie rozpadli sie :eek:

Stanzberg - Śro 30 Cze, 2010

To będzie chyba już czwarta osoba na voxie u nich. :smile:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group